Beni Bırakma Günlük Dizi Bugün Atv'de Başlıyor

Focus Film imzalı Ankara'da çekimleri devam eden ve pembe dizi formatında çekilen dizi büyük oğlu Tarık'ın gerçek babasınının olmadığını kocasından saklayan bir annenin hayatının arkadaşının bu sırrı koz olarak kullanması sonucunda hayatının nasıl altüst olduğunu konu ediniyor. Kadın - erkek ilişkileri, evlilik ve aile bağları temeli üzerinde yoğunlaşan Beni Bırakma gündüz kuşağında kadın izleyiciler için vazgeçilmez olacak. Beni Bırakma dizisi 8 ocak pazartesi günü 15:00'da ekranlara geliyor. Beni Bırakma hafta içi her gün saat 15:00'da atv ekranlarında...

Beni Bırakma Dizi FragmanıBeni Bırakma Dizisi Konusu

Sayar ailesi Ankara'nın köklü ve varlıklı ailelerinden biridir. Baba Cengiz çocukluk yıllarından itibaren çalışmış ve kendini geliştirmiştir, oğullarını sağ salim büyütmüştür. Cengiz geleneksel bir babadır. Aralarında her ne yaşanırsa yaşansın akşam olunca aynı sofraya oturulur. Ailenin büyük oğlu Tarık da aynı babası gibi bir delikanlıdır şimdide işleri devralmış durumdadır. Ortaklarının kızı olan Meltem ile yıllardır birliktedirler ve herkes onların evlenmelerini beklemektedir. Tarık'ın hayatı hukuk öğrencisi Sıla'yı tanımasıyla baştan aşağı değişir. Yaşadığı yeni aşkı için ilk kez babasıyla ters düşer. Ailenin küçük oğlu tıp doktoru Emre'dir. Emre'nin de Zeynep'e aşık olmasıyla hayatı değişir. Anne Arzu'nun yıllardır sakladığı gerçekler Zeynep yüzünden ortaya çıkmak üzeredir. Arzu bu aşka karşı çıkar Emre ise annesine karşı çıkar ve büyük bir kaosa sürükler. Cengiz bütün bunları öğrendiğinde sarsılır peki günün sonunda herkes aynı masaya oturabilecek mi? 

Beni Bırakma Dizisi Oyuncuları

Esengül Aypek (Meltem)

26 Haziran 1993 Ankara doğumlu güzel oyuncu Bilkent Üniversitesi Uluslar Arası İlişkiler bölümü okumaktadır. Oyunculuk ve tiyatro eğitimi alan genç oyuncu Beni Affet dizisiyle ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Daha sonra Esaretim Sensiz ve Sessiz Terapi yapımlarında rol bulmuştur.Emrah Akduman (Tarık)

9 Kasım 1982 Ankara doğumlu oyuncu Turizm Meslek Lisesi'nde eğitimini tamamlamıştır. Hatırla Sevgili, Umut Adası, Kurtlar Vadisi Pusu, Sevgi Bağlayınca ve Darbe gibi yapımlarda rol almıştır.

Sude Doğar (Sıla)Mersin doğumlu genç oyuncu Ebru Doğar'ın kızıdır. Buse isminde bir de ablası vardır. Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde eğitimini sürdürmektedir. Ankara'da yaşamına devam etmektedir.

Berkay Veli (Emre)

Çağla Çukurova (Cansu)Sıla Özlem Önemli (Zeynep)

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.