Bir İçeri Bir Dışarı Ne Zaman Başlıyor?

Fox tv ekranlarında çok eğlenceli çok para ödüllü bir yarışma olan Bir İçeri Bir Dışarı başlıyor. Bir İçeri Bir Dışarı, şimdiye kadar gelmiş geçmiş en kolay para kazandıran yarışma olarak ilk olacak. Yarışmacıların büyük ödülü kazanmak için ihtiyaçları olan tek şey iyi şans ve altıncı his.Yarışmanın kurlları şu şkeilde; 14 çantada gizlenmiş 14 seçenek var. Seçenekler farklı meblağlarda para, iflas kasadaki parayı eksiltecek bölenler ve artıracak çarpanlardan ibaret. Yarışmanın hedefi kazanabileceğin en yüksek meblağda parayı İçeri diyerek kasasına toplamak ve negatif seçenekleri dışarı diyerek oyundan atmaktır. Kurallar oldukça basit fakat ama bir o kadarda acımasız. Oyunun herhangi bir yerinde iflas çantasını içeri alan yarışmacı için gün bitiyor. Ama o çantayı oyunun herhangi bir yerinde dışarı atarsa da para ödülü kazanmayı garantiliyor.

Nisan Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği Derda Yasir Yenal'ın sunuculuğunu yapacağın programın ilk bölümünde mülteci çocuklar adına çalışmalarıyla tanınan Pınar Demiral yarışacak.

Bir İçeri Bir Dışarı ilk bölümüyle 16 kasım perşembe gecesi saat 23:00'da fox tv ekranlarında başlıyor.BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.