Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Bir Sorun Mu Var Yarışması Ne Zaman Başlıyor?

Bkm yapım'ın yapımcılığını üstlendiği yeni bir yarışma programı yeni yıl için bomba gibi geliyor. İsmi Bir Sorun Mu Var? olarak açıklanan show tv ekranlarında yayınlanacak olan yeni yarışmanın henüz ne zaman ekranlara geleceği bilinmiyor. Bu yarışmada doğru cevabı bilmeniz gerekmiyor, 10 kişiden oluşan bir grupta kimin bilemeyeceğini bilmeniz kazanmanız için yeterli oluyor. Yarışmacının programın tamamında cevaplayacağı tek soru sayesinde 500.000 TL değerindeki büyük ödülün sahibi olacak. Ali Sunal'ın sunacağı yeni yarışma yayın hayatına girmek için gün sayıyor. Bir Sorun Mu Var? 6 nisan perşembe akşamı saat 20:00'da show tv ekranlarında başlıyor.

Bir Sorun Mu Var Ne Zaman Yayınlanacak?Ali Sunal'ın sunumunu yaptığı sıradışı bir format olan Bir Sorun Mu Var 6 nisan perşembe akşamı saat 20:00'da ekranlara gelecek. Bir Sorun Mu Var her hafta perşembe akşamları show tv ekranlarında olacak.

Bir Sorun Mu Var'ın İlk Yarışmacısı Kim?

Bir Sorun Mu Var programının ilk yarışmacısı belli oldu. Usta tiyatro oyuncusu Kenan Işık'ın Üniversite öğrencisi oğlu Mehmet Işık 6 nisan'da ilk bölümü yayınlanacak olan programda ilk yarışmacı olacak.BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.