Bir Umut Yeter Oyuncuları Ve Konusu

Yeni sezonda Kanal D'de ekranlara gelecek olan yeni dizi haberleri ardı ardına gelmeye devam ediyor. Ekranlara gelecek olan bir diğer dizide Bir Umut Yeter oldu. Mf Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği Hayat Işığı dizisinin senaryosunu Melis Civelek kaleme alıyor. Yönetmenliğini Yusuf Pirhasan'ın gerçekşeltireceği Bir Umut Yeter dizisinin ilk tanıtım fragmanı bu akşam ekranlara gelecek.

Bir Umut Yeter dizinin başrollerini Tolgahan Sayışman, Esra Bilgiç Töre ve Hazal Subaşı paylaşıyorlar. Dizinin ilk çıkış ismi Hayat ışığım sonra, Umut Işığım ve son olarakta Bir Umut Yeter olarak değiştirildi.Bir Umut Yeter Konusu;

Hakkari'de yaşadığı çatışmada tüm hayatı alt üst olan Yüzbaşı Yılmaz Karabey çatışmada vücuduna yediği şarabnel parçaları sebebiyle uzun bir tedavi sonrasında yeniden hayata tutunmayı başarabilmiş, tam iyileşmeye başladığı sıraca suçluluk duygusu ve pişmanlıklarıyla boğuştuğu sırada malülen emekli edilmesi hayata küsmesine neden olmuştur. İnsanlardan uzakta kalmak için bir deniz fenerinde bekçilik görevine başlamıştır. Yeni tanıştığı Elif kendisine bambaşka bir dünyanın yollarını açacaktır.

Bir Umut Yeter Oyuncuları;

Tolgahan Sayışman (Yılmaz Karabey);

17 Aralık 1981 İstanbul doğumlu oyuncu 1.88 biyounda ve 85 kilodadır. Akrep burcu olan oyuncu Almeda Abazi ile evlidir. Doğuş Üniversitesi İşletme bölümü mezunudur. Fahriye Evcen'le başrollerini paylaştığı Aşk Tutulması isimli filmde tanınmaya başlamıştır. Asla Vazgeçmem dizisinde Yiğit Kozan karakteriyle büyük bir kitleye sahip olmuştur.tolgahan sayışman kimdir

Esra Bilgiç Töre (Derya Akar);

15 Ekim 1992 Ankara doğumlu genç oyuncu acettepe Üniversitesi’nde Arkeoloji ve Bilkent Üniversitesi’nde Uluslar arası ilişkiler eğitimini tamamlamıştır. Modaya ilgisi olan Bilgiç daha sonra oyunculuk eğitimleri almış ve bir çok reklam filminde boy göstermiştir. 1.77 boyunda, 5 kiloda olan güzel oyuncu Diriliş Ertuğrul'da Halime Hatun karakterine hayat vermiştir.

esra bilgiç

Hazal Subaşı (Elif Karabey);Star Tv'de ekranlara gelen Adını Sen Koy dizisi ile yıldızı parlayan genç oyuncu yeni dizisi Hayat Işığım'da Elif karakterine hayat verecek.

Cem Uçan (Taner);

1976 İstanbul doğumlu başarılı oyuncu 1.70 boyunda ve 65 kilodadır. Aslan burcu, göz rengi ve saç rengi siyahtır.  Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam, Kurtlar Vadisi Pusu, Hıyanet Sarmalı ve Filinta Bin Yılın Şafağında gibi dizilerde rol almıştır. Son olarak Diriliş Ertuğrul dizisinde Aliyar Bey karakterine hayat vermiştir.

Serhat Tutumluer (Kenan Akar);29 Haziran 1972 Eskişehir doğumlu başarılı oyuncu İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümünde eğitimine başlayıp Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünü tamamladı. Senan Kara ile evlidir. Ezgo Gelin, Ay Işığı, Kül ve Ateş, Umutsuz Ev Kadınları ve son olarak Filinta dizisinde rol oynamıştır. Yeraltı, Devrim Arabaları, Büyü ve Cenneti Beklerken gibi filmlerde boy göstermiştir.

Serpil Gül (Hacer Özkan);

Usta oyuncu 16 Mart 1941 yılında İstanbul Gebze'de dünyaya gelmiştir. Geçmişte bir çok sinema filminde rol alan başarılı oyuncu en son Körfez ve Mucize filmlerinde rol almıştır.

Yağmur Özbasmacı Mermer (Dilek Akar),Feyza Civelek (Damla Akar),

Irmak Örnek (Öznur),

Selahattin Paşalı (Arda Özkan),

Yiğit Tuncay (Yiğit),

Özlem Başkaya (Fadime),

Burak Çimen (Tuncer),

Nihan Büyükağaç (Nihan),

cesur ve güzel nihan büyükağaç kim

Diren Polatoğlu (Salih),

Alper Saldıran (Toprak),

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.