Bir Zamanlar Çukurova Müjgan Doktor Kimdir?

Atv ekranlarında izlenme rekorları kıran yeni dönem dizisi Bir Zamanlar Çukurova'ya Kerem Alışık'tan sonra güzel birde oyuncu dahil oldu. Dizide Doktor Müjgan Hekimoğlu'na hayat verecek olan Melike İpek Yalova'nın Yılmaz'a aşık olmasıyla dikkatleri üzerine çeken bir karakter olacak. Ayrıca 17.bölümde İnci Hemşire isminde bir oyuncu daha diziye dahil olacak.

Melike İpek Yalova (Müjgan Hekimoğlu)

1986 İstanbul doğumlu genç oyuncu Bilkent Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olduktan sonra Roma La Sapienza Üniversitesi'nde politikalar ve kriz yönetimi eğitimi alarak öğrenim durumunu tamamlamıştır. Muhteşem Yüzyıl dizisinde İsabella karakterini oynamıştır. Ayrıca Hayat Şarkısı dizisine de konuk oyuncu olarak dahil olmuştur. Güzel oyuncu 1.56 boyunda ve başak burcudur. Son olarak İnsanlık Suçu dizisinde Cevher karakteri ile dizide yer almıştır.BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

1 Yorum Yapıldı
  1. Ramazan Topoğlu: Bu güzel ve yetenekli hanımefendiye bu rol hiç yakışmadı. Kariyer sahibi bir soylu doktor, üstelik çok güzel; beleşten servete konan kasıntılı görüntülü bir cahil adama aşık oluyor, nerde görülmüş. Senaristler sıradan adama diziye yakışan karakter verebilmek için mümkün olmayan rol kesmişler, yapay asalet yapıştırmışlar. Öteki ağlak kız da bıktırıyor. zamklanmış aşkıyla. Mantık tutarsızlıkları rolleri ve sanatçıların prejtijini düşürüyor. Tekeli ve ötekiler daha doğal.