Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Öldümü?

Trt 1 ekranlarının reyting rekortmeni Diriliş Ertuğrul'da Tuğtekin , İsimsizler dizisinde ise Fatih karakteriyle izlediğimiz Uğur Güneş Bir Zamanlar Çukurova'nın kadrosuna Yılmaz karakteri ile başrolü paylaşan isimlerden.

Züleyha'nın üvey abisinin cezaevine gelmesi sonucu Yılmaz ile arasında çıkan kavgaya müdahele eden koğuş ağasına kava tutmasıyla koğuşta ortalık karışıyor ve Gaz lambasının yere düşmesi sonucu yangın çıkıyor.Koğuşta çıkan yangın okadar büyür ki koğuştaki herkes hayatını kaybeder. Ancak tahminlerimize göre Yılmaz bir yangını fırsat bilip kaçmayı başarır üstelik kendisini de herkes ölü sanmaktadır. Artık planları daha sağlam yapıp ona göre adım atmaya karar verir.

Uğur Güneş (Yılmaz)

1987 Ankara doğumlu oyuncu Ankara Üniversitesi'nde öğrenimini tamamlamıştır. Şeytan'i Racim filminde iyi bir performans sergileyen Güneş daha sonra Diriliş Ertuğrul dizisinde Tuğtekin karakterine hayat vermiştir. Son olarak İsimsizler dizisinde Fatih karakteriyle rol almıştır.BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.