Bodrum Masalı'nın Yıldız'ı Şevval Sam Diziden Ayrıldı Mı?

Tmc Film'in yapımcılığını Mehmet Ada Öztekin'in yönetmenliğini yapacağı yeni dizi Bodrum Masalı'nda oyuncu ve cast çalışmaları devam ediyor. Dizinin oyuncu ve cast çalışmaları devam ederken diziye yeni bir isim dahil oldu. Şevval Sam diziye Yıldız karakteriyle katıldı. Hilmi Cem, Sezgi Sena Akay, Alperen Duymaz, Dilan Çiçek Deniz'in başrollerini paylaştığı diziye Şevval Sam dahil olmuştu. Yapımda 42 bölüm boyunca Yıldız karakteriyle izlediğimiz Şevval Sam yeni konsept değişikliği sebebiyle diziden ayrıldığını bildirdi. Bodrum Masalı'nın eylül ayında başlayacak olan yeni sezonunda Yıldız karakteri yani Şevval Sam olmayacak.

Şevval Sam sosyal medya üzerinden bir takipçisine dizide rol almayacağına dair bir açıklama yaptı. İşte o açıklama; Şevval Sam (Yıldız)

11 Kasım 1973 İstanbul doğumlu Şevval Sam, şarkıcı Leman Sam'ın kızıdır. 1993 ve 1999 yılları arasında Metin Tekin ile evlilik yaşamış ve boşanmışlardır. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nde eğitimini tamamlamıştır. Gülbeyaz, Çocuğun Var Derdin Var, Acayip Hikayeler, Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde rol almıştır.

 

 

 

 BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.