Burak King Kimdir?

Şu sıralar sosyal medyada, kafelerde ve türlü mekanlarda en çok dinlenen şarkı haline gelen Koştum Hekime isimli parçayı seslendiren Burak King'in kim olduğu merak ediliyor. Sizler için Burak King'in kim olduğunu araştırdık. 2016 yılının temmuz ayında Eypio - Burak King ortaklığında Günah Benim isimli parçayla müzik piyasasına giriş yapan Burak King böylelikle ismen tanınmaya başlamıştı. 2017 yılına kadar kendi parçası bulunmayan Burak King çıkardığı ilk sözü ve müziği kendisine ait olan Koştum Hekime isimli single ile müzik marketlerde en çok indirilenler ve dinlenenler arasında yer aldı.

Peki Burak King kimdir? Burak King kaç yaşında? Burak King nereli? Burak King sevgilisi var mı?  Burak King'in soyadı nereden geliyor?

Hollanda'da doğup büyüyen yaklaşık 15 yaşına kadar orada yaşayıp ve daha sonra Türkiye'de ailesiye kesin dönüş yapmıştır. Hollanda'nın sokaklarında büyüyüp arkadaşlarının ona Sokakların Kralı anlamına gelen King lakabını taktığını, aralarında doğaçlama rap yarışması yaparken her defasında kazandığını söyleyerek bu yüzden ona King lakabının verildiğini söylemiştir. İstanbul'da Eypio ile tanıştıktan sonra birlikte müzik yapmaya başlamıştır. Küthaya Düumlupınar Üniversitesi'nde beden eğitimi öğretmenliğnii okumaktadır. 1992 doğumlu yani 25 yaşında olan genç şarkıcı kimse tarafından tanınmazken Günah Benim şarkısıyla tannmaya başlamıştır. Son zamanların en hit müziğini bize dinleten Burak King'in sevgilisi olup olmadığı konusunda net bir bilgi bulunmuyor, açıklamalarında da böyle bir bilgi paylaşmış değildir.Koştum Hekime parçası kime ait? Koştum Hekime şarkısının sözlerini kim yazdı? Koştum Hekime sözleri?

Söz Müzik: Burak King

Aranje: Özkan Meydan & Alican Özbuğutu

Klip Yönetmeni: Buğra Karaçam

Bastın da yarama basma dedim
Dönmek yok asla dedim
Sen yüzünü asma dedim
Varsa getir dermanımı

Koştum hekime hasta gibi
Ezberledim yollarını
Kader mi, rastlantı mı?
Kelepçeledi kollarımı
Yürü ya da koş, e dolu ya da boş
Dağlara paralel denize yakamoz
Gece yere, göğe, aya beni sor
Saçıma ak düşsün içime kor

Yürü ya da koş, e dolu ya da boş
Dağlara paralel denize yakamoz
Gece yere, göğe, aya beni sor
Saçıma ak düşsün içime korUzak kendinden yol, bul gel dünden zor
Bugün! Korkarım yine de ararım seni
Duramam diye çok, ara dur aynı yerde
Gez gör gönlüm, gez gör gönlüm

Burak King İnstagram Adresi; www.instagram.com/burakking_music/

Burak King Twitter Adresi; www.twitter.com/burakking_music

Burak King Youtube Orjinal Hesabı;https://www.youtube.com/user/kingo787/featureBU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.