facebook twitter Google Plus

Can Kırıkları Dizisi Oyuncuları Ve Konusu


Reklamlar

3 yıldır atv ekranlarında büyük bir izleyici kitlesiyle yayın hayatına devam eden Kırgın Çiçekler'i bitirmeye karar veren Atv - Ntc Medya'dan yeni bir dizi projesi geliyor. Gül Gürsoy, Gülşen Karagöz ve Zafer Özer Çetinel 'in senaryosunu yazdığı Can Kırıkları iki kadın poliisin hikayesini ekranlara taşıyor. Polisiye değil daha çok duygusal olaylar üzerine farklı bir dünya kurulacağı öğrenildi. Oyuncu ve cast çalışmaları önümüzdeki haftalarda başlayacak olan yapımın Ramazan ayında ekranlarda olması bekleniyor. Can Kırıkları isimli yeni dizi yakında atv ekranlarında...

Can Kırıkları Dizisi Konusu

İki bayan polisin aksiyon dolu etkileyici hikayesini anlatıyor. Dizi daha çok polisiye değil duygusal olaylar üzerine kuruluyor.

Can Kırıkları Dizisi Oyuncuları

Serhat Teoman;

33 yaşındaki İzmir doğumlu yakışıklı oyuncu 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nden mezun olmuştur. Kuzey Güney Dizisinde Burak Çatalcalı karakteriyle dikkatleri üzerinde çekmiştir. Acil Aşk Aranıyor dizisinde başrol Dr. Sinan karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncuyu en son Kalp Atışı dizisinde Ali Asaf karakteri ile izlemiştik.

serhat teomanAli İpin; 

Usta oyuncu 21 Aralık 1955 yılında Ankara'da dünyaya gelmiştir. Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümündn mesun olmuştur. Son olarak Atv ekranlarında yayınlanan Cennetin Gözyaşları dizisinde Rıza Soyer karakterine hayat vermiştir. Usta oyuncu ayrıca Hanım Köylü, Hatırla Gönül, Güzel köylü gibi dizilerde de rol almıştır.

Facebook Yorumları