facebook twitter Google Plus

Cennet Dizisi Oyuncuları Detayları


Reklamlar

Most Prodüksiyon'un yapımcılığını üstlendiği yeni dizi Cennet yeni sezonda ekranlara gelecek. Cast çalışmalarının büyük bir titizlilikle yapıldığı Cennet dizisinin Eylül sonunda ekranlara getirilmesi bekleniyor. Senaryosunu Nuray Uslu, Aylin Eren, Nergiz Herdem İnce ve Yusuf Kürşad Gürses'in kaleme aldığı Cennet dizisini Muratcan Oğuz yönetecek. Dizinin başrolünde ise Cennet karakteri ile Leyla Tanlar yer alıyor. Kendisine başroller Nur Fettahoğlu'da eşlik ediyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Burcu Binici, Doğaç Yıldız, Güneş Sayın ve Süreyya Kilimci'nin de yer aldığı glen haberler arasında.

Cennet Dizisi konusu;

19 yaşındaki olan Cennet'in hiç tanımadığı bir aileye gelin gitmesiyle başlayacak olan hikayede gelin olarak gittiği evde işlenen cinayet Cennet'in başını çok büyük sorunlar açacak.

Cennet Oyuncuları;

Leyla Tanlar;

13 Aralık 1997 yılında İstanbul'da dünyaya gelen güzel oyuncu Star Tv'de ekranlara gelen Paramparça isimli dizide oynadığı Cansu karakterine ilk televizyon deneyimini yaşamıştır. Başarılı oyuncu ayrıca Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinde ve internet dizisi olarak ekranlara gelen Fİ Çİ Pi dizisinin kadrosunda da yer almıştır.Nur Fettahoğlu;

12 Kasım 1980 Almanya doğumlu yetenekli oyuncu Levent Veziroğlu ile evlidir. Aşk'ı Memnu dizisiyle akıllara kazınmış Muhteşem Yüzyıl dizisinde oynadığı Mahidevran Sultan rolüyle de büyük bir kitleye hitap etmiştir. Filinta dizisinde Süreyya karakteriyle büyük ilgi görmüştür. Haliç Üniversitesi Moda Tasarımı bölümünden mezun olmuştur. Kurtlar Vadisi Filistin ve Gişe Memuru gibi filmlerde rol almıştır.

nur fettahoğlu kimBurcu Binici;

6 Temmuz 1986 yılında Erzurumda dünyaya gelen güzel oyuncu toplam 4 kardeştir. 2 ablası ve bir tane abisi bulunmaktadır. Aslan Rize Hemşinli'dir. 1.74 boyunda ve 56 kilodadır. Oyunculuk mesleğine giriş yapmadan önce Anadolu Ateşi grubunda yer almıştır. Şuan ki medeni hali bekardır. Bir Bulut Olsam, Sensiz Yaşayamam, 6 Mantı ve Aşk Zamanı gibi yapımlarda rol almıştır.

Doğaç Yıldız;

16 Eylül 1991 yılında İstanbul'da dünyaya gelen yakışıklı oyuncu İki Aile dizisinde Efe karakteriyle büyük beğeni toplamıştır. Gece Gündüzi Eyvah Halam, Tatlı Hayat, Sırlar Dünyası ve Aşkına Eşkiya gibi dizilerde rol bulmuştur. Oyuncu son olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem'de Şehzade Kasım karakterini canlandırmıştır. 1.74 boyunda ve 68 kiloda olan oynuncu bekardır. Ayırca genç oyuncu Pek Yakında, Beck's Letzter Sommer, Kari En İyi Arkadaşım Evleniyor ve I Am You gibi filmlerde rol bulmuştur.Yeni Fragmanlar
Facebook Yorumları