facebook twitter Google Plus

Cennetin Gözyaşları Oyuncuları Ve Konusu


Cennetin Gözyaşları Yeni bölüm fragmanı
Reklamlar

Süreç Fim - Ali Gündoğdu'nun yapımcılığını yaptığı, yönetmenliğini Sadullah Celen'in üstlendiği Cennetin Gözyaşları her hafta pazar akşamları ekranlara geliyor.. Berk Atan, Almila Ada, Zehra Yılmaz gibi isimlerin rol aldığı 2017 - 2018 sezonunun yeni dizisi Cennetin Gözyaşları her hafta pazar akşamları saat 20:00'da atv ekranlarında izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor.

Cennetin Gözyaşları Dizisi Konusu

Annesi tarafından yıllar önce terikedilen Cennet isimli genç bir kızın hayat hikayesi konu ediliyor. Gözü yaşlı Cennet'in başrol oyuncusu Berk Atan ile tanışmasından sonra hayatında değişiklikler yaşanacak.

Cennetin Gözyaşları Dizisi Oyuncuları

Berk Atan (Selim)

26 Eyll 1991 İzmir doğumlu yakışıklı ve genç oyuncu 1.90 boyunda 72 kilodadır. Liseden sonra Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Halkla ilişkiler bölümü mezunudur. 2011 yılında Best Model Of Türkey yarışmasında 1. olmuştur. 2012 yılında terkrar katılmış ve yine aynı senenin aralık ayında dünya çapında yapılan yarışmada birincilik ünvanını kazanmıştır. Ares isminde köpeği bulunmaktadır. Güneşin Kızları dizisinde büyük bir kitleye sahip olmuştur daha sonra Her Şey Yolunda Merkez dizisinde rol almıştır.

cennetin gözyaşları berk atanAlmila Ada (Cennet Yılmaz)

1996 doğumlu genç oyuncu 1.74 boyunda ve 46 kilodadır. Saç rengi kumral, göz rengi ise yeşildir. İstanbul Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda eğitimini almıştır. Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde Nehir Yörükoğlu karakterine hayat vermiştir. Geçtiğimiz sezonda Adı Efsane'de başarılı bir performans göstermiştir.

Esra Ronabar (Arzu Soyer)

1978 İzmir Ödemiş doğumlu yetenekli oyuncu Ankara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi bölümünü bırakmış daha sonra Ankara Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesinden mezun olmuştur. Bir İstanbul Masalı dizisinde Binnur karakterine hayat vermiştir. 2006 yılında Barış Falay ile evlenmiştir. Uçurum, Beyaz Gelincik, Sana Bir Sır Vereceğim ve Tatlı Küçük Yalancılar dizilerinde yer almıştır.Güler Ökten (Mukaddes Yılmaz)

14 Kasım 1941 Isparta doğumlu usta oyuncu İstanbul Devlet Konservatuarından mezn olmuştur. Yaprak Dökümü, Leyla İle Mecnun, Hırsız Polis, Kara Para Aşk ve İtirazım Var gibi yapımlarda yer almıştır.

Ali İpin (Rıza Soyer)

8 Mayıs 1955 Ankara doğumlu oyuncu Tatlı Bela Fadime, Umut Yolcuları, Aşk Bir Hayal, Ustura Kemal, Aşk Ekmek Hayaller ve Güzel Köylü dizilerine rol oynamıştır.

cennetin gözyaşları ali ipin

Zehra Yılmaz (Melisa Soyer)

25 Haziran 1994 İstanbul doğumlu oyuncu Marmara Üniversitesi'nden mezun olmuştur. 1.68 boyunda ve 54 kiloda olan oyuncu yengeç burcudur. Saç rengi kahverengi ve göz rengi de kahverengidir. Bugün Ne Giysem yarışmasında yarışmacı olarak yarışmıştır. Bodrum Masallı dizisiyle ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Kara Yazı dizisinde Melisa karakterine hayat vermiştir.


Yusuf Akgün (Orhan Soyer)

Ebru Destan (Özlem Arısoy)

24 Eylül 1977 İzmir doğumlu oyuncu, eski şarkıcı ve manken olan Ebru Destan 1.75 boyunda ve 64 kilodadır. Terazi burcu olan oyuncu Mete Okay İnan ile evlidir. 2011 Survivor ünlüler takımında yarışmıştır. Yeni Hayat, Abuzer Kadayfıf, Hayat Bilgi, Aliye ve Yahşi Cazibe gibi dizilerde rol almıştır.

Hazım Körmükçü (Mahir Soyer)

1965 İstanbul doğumlu oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümü mezunudur. Vurmalı sazlar, Afrika - Latin Percussion, kaval ve piyano çalabilmektedir. Sıcak, Kehribar, Bir Zamanlar Osmanlı, Taş Mektap ve Eyyvah Eyvah 3 gibi yapımlarda rol almıştır.


Çiçek Acar (Nilgün Arısoy)

Şencan Güleryüz (Cengiz Arısoy)

Süeda Çil (Suna Gürsu)

Ebru Nil Aydın (Sema Soyer)

Sude Nur Yazıcı (Beste Tuna)

Oktay Çubuk (Ömer Gürsu)

Loading...
Facebook Yorumları