facebook twitter Google Plus

Çukurdere Oyuncuları Konusu


Reklamlar

Fox tv ekranlarında yayınlanan O Hayat Benim dizisinde Hülya karakteriyle tanıdığımız ünlü oyuncu Ahu Sungur yeni sezonda sürpriz bir karakter olarak ekranlara dönüyor. Daha önce Binbir Gece ve Adını Feriha Koydum gibi dizilerde izlediğimiz oyuncu bu defa çok istediği bir rolle izleyici karşısına çıkacak. Pastel Film'in yapımcılığını yaptığını yaptığı yeni sezon için hazırlanan Çukurdere dizisinde Ahu Sungur başrolde yer alacak. Ahu Sungur dizide Maksude isimli pavyon şarkısına hayat verecek. Dizide Ahu Sungur'a partner olması için Kerem Alışık'a teklif götürüldü.

Çukurdere Dizisi Konusu

Çukurdere Dizisi Oyuncuları

Su Kutlu

1 Ocak 1991 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu 1.66 boyunda 43 kilodadır. Göz rengi kahverengi ve saç rengide kahverengidir. Ali Ayşe'yi Seviyor, Çalıkışı ve Güzel Köylü dizilerinde rol almıştır. Güzel oyuncu son olarak show tv ekranlarında 13 bölüm yayınlanan Arkadaşlar İyidir dizisinde Gizem karakteriyle şahane bir performans sergilemişti.

Furkan Palalı

27 Ekim 1986 Konya Best Of Model Turkey ve Best Model Of The World seçilmesiyle adını duyurmuştur. 1.90 boyunda, 81 kiloda, saç rengi kumral ve göz rengi yeşildir. Ankara Hacettepe Üniversitesi Jeoleji Mühendisliği okumuştur. Küçük Sırlar, Hayat Devam Ediyor, Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu, Son Yaz Balkanlar, Kızılelma, Aşk Emek İster ve Son Çıkış gibi dizilerde rol almıştır. Somuncu Baba Aşkın Sırrı filminde başrol oynamıştır. Ahu Sungur (Asude)

5 Şubat 1981 İstanbul doğumlu oyucnu 1.75 boyunda ve 55 kilodadır. Kova burcu olan oyuncu Suat Sungur'la evlidir. Saç rengi sarı, göz rengi ise kahverengidir. Ege isminde bir oğlu bulunmaktadır. Ayrıslak Da Beraberiz, Adına Feriha Koydum, Umutsuz Ev Kadınları, Binbir Gece, Arka Sokaklar, Mandıra Filozofu gibi projelerde yer almıştır. O Hayat Benim dizisinde Hülya karakteriyle büyük bir kitleye sahip olmuştur.

Ali Sürmeli

7 Nisan 1959 doğumlu oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuarı tiyatro bölümü mezunudur. 2000 yılında Filler ve Çimen isimli sinema filmiyle En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülünü almıştır. Yol Ayrımı, Mucize, Beyaz Karanfil, Elma Kokusu, Kolpaçino, Somuncu Baba Aşkın Sırrı ve Vezir Parmağı gibi projelerde yer almıştır.Murat Daltaban

1966 yılında Ankara'da dünyaya gözlerini açan oyuncu Hırsız Polis ve Salkım Hanımın Taneleri filmiyle tanınmıştır. Özlem Daltaban ile evliliği bulunmaktadır. Fatmagül'ün Suçu Ne, Ağır Roman ve Poyraz Karayel gibi dizierde yer bulmuştur.

Meral Çetinkaya

5 Mart 1945 yılında Bursa'da dünyaya gelen deneyimli oyuncu Dostlar Tiyatrosu, Bakırköy Bedeliye Tiyatroları gibi topluluklarda görev alıştır. Bizimkiler dizisinde Ayla Hanım karakteriyle tanınmıştır. Anne, Vezir Parmağı, Ayla, Geçmişteki Sır, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Urfalıyam Ezelden ve Mucize gibi projelerde yer bulmuştur.


Bala Atabek

Rıdvan Aybars Düzey 

Rozet Hubeş

1 Ocak 1959 İstanbul doğumlu başarılı oyuncu İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Fransız Dil ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Bir Yusuf Masalı, Hayat Devam Ediyor, Bedel ve Seni Kimler Aldı gibi dizilerde rol almıştır.

Funda Eskioğlu

24 Şubat 1964 Konya doğumlu oyuncu İstanbul Devlet Konservatuarı tiyatro bölümü mezunudur. Nizama Adanmış Ruhlar, Dabbe 6, Hatasız Kul Olmaz ve Kurtlar Vadisi Pusu gibi projelerde yer almıştır.


Ebru Emre Akpınar

Loading...
Facebook Yorumları