facebook twitter Google Plus

Dadı Dizisi Oyuncuları Ve Konusu


Reklamlar

Medyapım'ın başarılı projelerinden biri olan Kenan Işık, Gülben Ergen, Seray Sever Haldun Dormen gibi isimleri başrollerini paylaştığı Dadı dizisi ekranlara geri dönüyor. Mesut Yar'ın haberine göre Dadı isimli dizinin çekimlerine başlandı. Dizinin yeni uyarlamasında yer alacak isimler arasında Süheyl ve Behzat Uygur kardeşlerin ismi geçiyor. Dizinin oyuncu ve cast çalışmaları devam ediyor. Masaüstü çalışmaları tamamlanan dizinşn kanalı ve detayları belli olduğunda yazımızın devamında bilgilendireceğiz.

Dadı Dizisi Konusu

Dadı Dizisi Oyuncuları

Süheyl Uygur

1958 yılında Samsun'da dünyaya gelen tiyatro ve sinema oyuncusu Nejat Uygur 5 kardeşten ikincisidir. Süheyl ve Behzat Uygur kardeşler doğrukları andan itibaren bulundukları Nejat Uygur tiyatrosunda bir çok rol almışlardır. Kanal 6'de Şans Kapıdan Bakınca programının sunuculuğunu yapmıştır. Şahane Pazar isimli eğlence programını kardeşi Behzat'la birlikte sunmuştur. Çekirdek Aile, Yeşil Işık, Haylaz Babam, Benimle Oynar Mısın ve Kaç Para gibi projelerde yer almıştır.

Behzat Uygur

21 Nisan 1963 Adana doğumlu tiyatro oyuncusu Nejat Uygur, Nejla Uygur çiftinin 5 çocuğundan en küçüğüdür. Süheyl ve Behzat Uygur kariyerleri boyunda Nejat Uygur tiyatrosunda bir çok oyunda yer almışlardır. Şahane Pazar programı sayesinde tanınmışlardır. Harika Show, Buzda Dans, Bak Şu Duvara, Benimle Oynar Mısın ve Kaç Para gibi programlarda sunuculuk yapmıştır.dadı behzat ç kimdir

Dadı Fragmanı

Loading...
Facebook Yorumları