Deli Gönül Ne Zaman Başlıyor?

25 Film yapımcılığın yapımını üstlendiği Deli Gönül dizisinin ne zmaan ekranlara geleceği merak konusu oldu. Murat Ünalmış, Tuvana Türkay gibi isimlerin başrollerini paylaştığı dizinin yayın yarihi henüz kesinleşmiş değil. Alican Yaraş'ın yazdığı aşk ve dram konulu dizinin yayın tarihini yönetmenliğini yapan Selim Demirdelen bildirecek. Deli Gönül 4 Temmuz salı akşamı ilk bölümüyle fox tv ekranlarına yayın hayatına başlamıştı. Deli Gönül yeni bölümleriyle her hafta salı saat 21:00'da fox tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyordu fakat 3. bölüm itibariyle bir değişiklik yaşanıyor..

Deli Gönül dizisi gün değişikliğine gitti 17 temmuz pazartesi 3. bölümü ile ekranlara gelecek. Deli Gönül arıtk her hafta salı akşamları saat 21:00'da değil pazartesi akşamları saat 20:00'da izleyicileriyle buluşuyor.Deli Gönlük her hafta pazartesi akşamları saat 20:00'da fox tv ekranlarında...

Fox tv ekranlarının yeni dizinin bölümleri yayınlanmaya başladığında tekrar bölümlerinin saatini ve gününü de yazının devamında bildireceğiz.

Deli Gönül 1. Bölüm tekrarı ile 5 temmuz çarşamba gecesi saat 00:15'te fox tv ekranlarında olacak.Deli Gönül ilk bölüm tekrarıyla 6 temmuz perşembe akşamı saat 16:00'da ve saat 20:00'da ekranlara gelecek.

Deli Gönül ilk bölüm tekrarıyla 7 temmuz cuma akşamı saat 16:00'da ve saat 22:30'da ekranlara gelecek.

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.