Diriliş Ertuğrul Halime Ölecek Mi?

Diriliş Ertuğrul'un merakla beklenen 3 mayıs fragmanı yayınlandı. Diriliş Ertuğrul'un son yayınlanan 86. bölüm fragmanında Ural Vasilius'un desteğini alarak Aliyar Bey'in obasına saldırır. Ural'ın saldırdığı sırada obada Halime Sultan ve Hayme Ana'da bulunmaktadır. Kendi hükümdarlığını kurmak isteyen Ural obadaki beylerin kellelerini alırken Hayme Ana ve Halime Sultan'a da diz çöktürür. Fragmanda görüldüğü üzere Ural kılıcını çeker ve Halime Hatun'u öldürmek üzeredir. Ural Halime Hatun'u öldürecek mi? Ertuğrul Aliyar Bey'in obasını ve Halime'yi kurtaracak mı? işte bu soruların cevabını yayınlanacak olan yeni bölümde alacağız.

Trt 1 ekranlarının en çok izlenen dizisi olan Diriliş Eruğrul her hafta kendi gününde reytinglerde birinci olmaya devam ediyor. Tabi bunda hem hikayenin gidişatında hemde oyuncuların etkisi çok büyük. Esra Bilgiç dizide Halime Hatun'u canlandırıyor. Modellikten oyunculuğa geçiş yapan Bilgiç dizideki performansıyla herkesin gözdesi haline gelmiştir.esra bilgiç

Esra Bilgiç'in karakteri Halime Hatun dizide Ertuğrul Gazi'nin eşidir. Yapımcılığını Tekden Film'in yaptığı Mehmet Bozdağ'ın senaryosunu yazdığı Diriliş Ertuğrul'da Esra Bilgiç Engin Altan Düzyatan ile başrolleri paylaşıyor. Diriliş Ertuğrul yeni bölümleri ile her hafta çarşamba günleri izleyicisiyle buluşuyor.

 Esra Bilgiç (Halime Hatun)

esra bilgiç diriliş ertuğrul15 Ekim 1992 Ankara doğumlu genç oyuncu acettepe Üniversitesi’nde Arkeoloji ve Bilkent Üniversitesi’nde Uluslar arası ilişkiler eğitimini tamamlamıştır. Modaya ilgisi olan Bilgiç daha sonra oyunculuk eğitimleri almış ve bir çok reklam filminde boy göstermiştir. 1.77 boyunda, 5 kiloda olan güzel oyuncu Diriliş Ertuğrul'da Halime Hatun karakterini canlandırmaktadır.

 

 

Diriliş Ertuğrul Yeni Bölüm Fragmanı 

 

 

 

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.