facebook twitter Google Plus

Dönerse Senindir Tv'de İlk Kez Bu Akşam Tv8'de


Reklamlar

Murat Boz'a son olarak 46 Yok Olan dizisinde rol alan Yasemin Allen ve İrem Şak eşlik ediyor. Erol Özlevi'ni yönetmenliğini üstlendiği romantik - komedi türündeki filmin yapımcılığını ise TAFF Pictures yapıyor. Haziran ayında çekimleri başlanan filminde Murat boz fotoğrafçı Mehmet'i canlandırırken Yasemin Allen Mehmet'in sevgilisi Selin, İrem Sak ise arkadaşı Defne'ye hayat veriyor. Dönerse Senindir 23 Aralık 2016'da vizyona girmişti. 

Dönerse Senindir tv'de ilk kez 14 kasım salı akşamı saat 20:00'da tv8 ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor.

Dönerse Senindir Oyuncuları

Murat Boz

dönerse senindir murat boz kimdirYasemin Allen

Yasemin Allen dizide ünlü profösörün komada olan kız kardeşini canlandıracak. 10 Temmuz 1989 Londra doğumlu genç oyuncu İstanbul'da yaşamaktadır. Annesi Suna Yıldızoğlu'dur. Müjdat Gezen Konservatuarı tiyatro bölümünü bitirmiştir. Hayat Devam Ediyor dizisinde rol arkadaşı olan Onur Tuna ile ilişkisi bulunmaktadır. Kavak Yelleri, Hayat Devam Ediyor, Muhteşem Yüzyıl, Şeref Meselesi dizilerinde rol almıştır.

dönerse senindir yasemin allen kimdir

İrem Sak

dönerse senindir irem sak kimdir

Dönerse Senindir Konusu

Mehmet hayatının aşkı Selin'den ayrıldıktan sonra onu kazanmak için arkadaşı Defne ile iş birliği yapmasını anlatan romantik - komedi türündeki bir film.Dönerse Senindir Film Fragmanı

Facebook Yorumları