Ebru Gündeş O Ses Türkiye'Den Ayrıldı

Acun Ilıcalı'nın sevilen yarışma programı O Ses Türkiye'den üzücü haber var. 3 sezondur jüri üyeliği yapan ünlü şarkıcı Ebru Gündeş programın jüri üyeliği koltuğundan kalktı. Programdan ayrıldığını sosyal medya üzerinden şu sözlerle duyurdu;3 yıldır büyük bir keyif, heyecan ve mutlulukla oturduğum O Ses Türkiye jüri koltuğumda bu sene bulunamayacağımı büyük bir üzüntü ile bildirmek isterim... Hayatta herkes başına ne gelirse gelsin sağlık sorunu olmadığı taktirde bir şekilde yaşantısına ve işine devam eder, etmek zorundadır bende gücümün yettiğince kendim,ailem ve ekibim adına buna çalışıyorum.

O Ses Türkiye ise kocaman bir kadro benimle veya bensiz varlar ve hep de olacaklar inşallah ...O yüzden içinde bulunduğum durumdan dolayı dostum Acun Ilıcalı'dan bu sene izin istedim kendisi de her zamanki desteğiyle beni anlayışla karşıladı.

Acun ve Acun Medya Tv 8 ailesi başta olmak üzere Hadise, Murat, Gökhan ve Hakan hepinize minnettarım. Sizleri iyi ki tanıdım iyi ki hayatımdasınız ve çok seviliyorsunuz.BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.