Enes Batur Hayal Mi? Gerçek Mi? Filmi Nerede Çekildi?

Kamil Çetin’in yönetmenliğini üstlendiği filmin senaryosunu aynı zamanda da başrol oyuncusu olan Enes Batur kaleme almıştır. Oyuncu kadrosunda Ceyda Düvenci, Bekir Aksoy ve Başak Karahan’ın da yer aldığı Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi? sinema filmi Tv'de ilk kez bu akşam saat 20:00'de Fox Tv'de izleyicisiyle buluşuyor..

Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi? filminin çekimleri fenomen youtuber Enes Batur'unda yaşadığı şehir Antalya'da tamamlandı.İçine kapanık bir çocuk olan olan Bülent'in hayatı babasının kendisine 6 yaşındayken bir bilgisayar almasıyla tamamen değişiyor. Tüm dünyası haline gelen bu bilgisayar ile çok büyük işler başarabileceğine inanan Bülent'in tek hayali ise çok ünlü bir youtuber olmaktır. Bülent bu yaşına kadar hiç bir arkadaş edinememiş herkes tarafından itilip kalına bir çocukluk geçirmiştir.

Ancak bu hayalini gerçekleştirmek istediği sırada önüne birde üniversite sınavı çıkmıştır. Ailesi üniversite sınavını kazanıp doğru düzgün bir meslek sahibi olması için baskı kurarlar. Bülent'in şimdi bir karar vermesi gerekir...

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.