Eski Sevgili Filmi Tv'de İlk Kez Yarın Fox Tv'de

Zekayi Kavrazlı ve Avni Sezen'in yapımcılığını üstlendiği Bpn istanbul ve Play Plus Medya'nın ortak yapımı olan Eski Sevgili ekranlara geliyor. İki ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman ve Bade İşçil'i buluşturan proje 5 Mayıs 2017'de vizyona girmişti. Sayışman ve İşçil 63 kez ayrılıp barışan bir çifti canlandırıyor. Çiftin yolu tekrar bir 14 şubat'ta kesişiyor ve hikaye orada başlıyor. Emir Khalilzadeh'in yönetmenliğini yaptığı Eski Sevgili filmi Tv'de İlk Kez 10 ağustos perşembe akşamı saat 20:00'da fox tv ekranlarında izleyicileriyle buluşuyor.Eski Sevgili Filmi Konusu

63 kez ayrılan Barış ve Feride çiftinin hikayesşnş konu ediniyor. Hikaye bir 14 şubat günü ikilinin tekrar karşılaşmasıya hayat buluyor.

Eski Sevgili Filmi Oyuncuları

Tolgahan Sayışman (Barış)

17 Aralık 1981 İstanbul doğumlu başarılı oyuncu Doğuş Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur. Lale Devri dizisinde Çınar rolüyle gönüllere taht kurmuştur. Kavak Yelleri, Elveda Rumeli, Acemi Cadı ve Asla Vazgeçmem gibi dizilerde rol almıştır.

eski sevgili tolgahan sayışman kimdirBade İşçil (Feride)

8 Ağustos 1983 İstanbul doğumlu güzel oyuncu Yeditepe Üniversitesi moda ve tasarım bölümünden mezun olmuştur. Ezel dizisinde Şebnem Sertuna karakterine hayat vermiştir. Kuzey Güney dizisinde Güney'in sevgilisini canlandırmıştır.

eski sevgili bade işçil kimdir

Sadi Celil Cengiz

Ünal Yeter

Mehmet UlayFunda Eskioğlu

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.