Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Şahin Ağa (Turgay Tanülkü) Öldü Mü?

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinden tanıdığımız Şahin Ağa karakteri Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da da Şahin Ağa karakteriyle rol alıyor. Oktay Kaynarca ile birlikte başrolleri paylaşan Turgay Tanülkü'nün Şahin Ağa karakteri 17. bölümde ölüyor mu?

22 aralık salı günü akşamı yayınlanacak olan 17. bölümde Şahin Ağa ölecek mi?Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 17. bölüm fragmanında Mahmut tarafından arkasından vurulan Şahin Ağa 'nın ölüp ölmeyeceği şuan için bilinimiyor. Sosyal medyadaki söylentiler uzun bir tedavi sonucu sağlığına kavuşacağı yönünde.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Fragmanı

 

Turgay Tanülkü (Şahin Ağa)eşkiya dünyaya hükümdar olmaz şahin ağa

1953 Uşak doğumlu olan Turgay Tanülkü Anlara Devlet Konservatuarı'ndan mezun olmuştur. Sİnema dizi ve tiyatro oyuncusu olan Turgay Tanülkü bir çok dizi ve filmde rol almıştır. Arka Sokaklar, Yalan Dünya, Kurtlar Vadisi gibi dizilerde rol alan başarılı oyuncu bunların yanı sıra Eşrefpaşalılar, Çakal, Ayrılık gibi filmlerde de oynamıştır. Turgay Tanülkü'nün hafızalardan silinmeyen en başarılı rolü ise Kurtlar Vadisi'nde oynadığı Şahin Ağa karakteriydi.Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Bölüm Fragmanı

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.