Eve Dönüş Oyuncuları, Konusu Ve Fragmanı

Atv ekranlarının 2015 - 2016 sezonuna damga vuracak olan yeni dizilerinden Eve Dönüş yakında başlıyor. Dizinin oyuncuları fotoğraf çekimleri için ilk kez bir araya geldi ve dizinin oyuncu kadrosundan ilk kare yayınlandı. Uzun süredir merakla beklenen dizinin konusu ve oyuncuları da tamamen açıklandı.cansel elçin eve dönüşDizinin yapımcılığını Yalçın Şen üstleniyor. Yönetmenliğini ise Kartal Çidamlı yapıyor. Bir gerilim dizisi olarak atv ekranlarında yer alacak olan Eve Dönüş'te heyecan hiç düşmeyecek. Dizinin kadın başrol oyuncusu Dilşad Çelebi (Leyla) rolünü canlandıracak. Erkek başrol oyuncusu ise Cansel Elçin (Yusuf) karakteriyle izleyici karşısına çıkacak. Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken dizi oyuncu kadrosu fotoğraflarını titizlikle yürüttü. Bir çok ünlü ismin bulunduğu dizide Tardu Flordun (Kürşad), Edip Saner (Vedat), İpek Erdem (Canan), Feride Çetin (Sevda), Ayten Uncuoğlu (Hacer), Burak Demir (Derviş), Murat Atik (Cengizhan), Ümit Olcay (Oflaz), Zeynep Özder (Pınar), Gülden Dudarık (Meryem), Ali Başar (Halil), Efe Deprem (Ökkeş), Serdal Genç (Ferman), Ali Başar (Halil), Burç Kümbetlioğlu (Yılmaz), Gamze Dar (Mehtap), Şeyda Terzioğlu (Ayşegül), Leyla Kırşan (Elif), Berkan Demirbağ (Varol) gibi isimler rol alıyor.

Eve Dönüş Konusu:Bir anne yavrusundan nasıl vazgeçebilir? ya da bir adam şerefinden? peki ya canınızdan çok sevdiğiniz bir insanı bir anda kaybederseniz ne olur? Yusuf ailesiyle birlikte şayan kendi halinde yaşamını sürdüren normal bir balıkçıdır. Pınar ise İstanbul'un sayılı ve zengin ailelerinden birinin kızıdır. Yolları birbirinden iki ayrı Yusuf ve Pınar'ı yaşadıkları bir olay yanyana getirir. İkisininde tek bir amacı vardır kendilerine kötülük yapanlardan intikam almak.

Cansel Elçin (Yusuf)

cansel elçin1973 İzmir doğumlu olan Cansel Elçin okul hayatını yurt dışında geçirmiş sinema ve tiyatro dersleri almıştır. Başarılı oyuncu başrol oynadığı Kırık Kanatlar ve Hatırla Sevgili dizileriyle tanınmaktadır.

Yusuf ailesini çok küçük yaşta kaybetmiş ve abisi tarafından büyütülmüş balıkçı bir ailenin en küçük ferdidir. Aslen Artvinli olan ailemiz 3 kuşaktır İstanbul'da balıkçılık yapmaktadırlar. Abisi bir gece hiç görmemesi gereken bir olaya şahit olduğundan dolayı olay yerinde hayatını kaybetmiştir. Yusuf bu duruma şahit olur ve intikam peşine düşer.Dilşad Çelebi (Leyla-Pınar)

dilşad çelebi1984 İstabul doğumlu olan güzel oyuncu eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde tamamlamıştır. Çelebi İntikam ve Bugünün Saraylısı dizilerindeki performansıyla tanınmaktadır.

Pınar İstanbul'un çok köklü zengin bir ailenin tek kızıdır ve babası Raif Bey öldüğünde tüm mirasını kendisine bırakmış zarif alçak gönüllü tam bir hanım efendidir. Kızı Elif'in doğumundan itibaren tüm vaktini ona adamış işlerinide eşi yönetmeye başlamıştır. Eşi Kürşat ile tartışma esnasında yere düşüp öldü diye denize atılan Pınar'ı Yusuf bulur ve hastaneye kaldırılır. Hastanede yüz nakli yapıldıktan sonra Leyla ismi ile intikam almak için Kürşat'ın hayatına sızmaya çalışmaktadır. Bu mücadelede yanında Yusuf olacaktır.

 

Tardu Flordun (Kürşat)

tardu flordun1972 Ankara doğumlu 43 yaşındaki başarılı oyuncu Hacettepe Üniversitesinde eğitimini tamamlamıştır. Kariyerinde Binbir Gece, Davetsiz Misafir gibi dizi oyunculukları bulunmaktadır.

Dizideki rolü gereği çok bencil, acımasız ve gösterişi seven biridir. Üniversitede okuduğu sırada çok zengin olan Pınar ile tanışıp evlenen Kürşat hayalini kurduğu zenginliğe kavuşmuştur. Kızları Elif'in doğumundan itibaren holding'in başına geçmiştir. 

İpek Erdem (Canan): 

Eve Dönüş Dizisi İpek ErdemDizide Canan karakterine can vermektedir. Kürşat'ın sevgilisi Pınar öldüktan sonra da karısı oldu. Pınar'ı herzaman kıskanan Canan ne yaptı etti Kürşat ile evlenmeyi başardı. Hayatta kendisinin elde edemeyeceği hiç şey olmayacağına inandırmış egosu tavan yapmış bir kadındır.

 

 

 

Gülden Dudarık

gülden dudarık1983 Adana doğumlu güzelliğiyle bilinen Gülden Dudarık Şov Bizınıs filmi ve Huzur Sokağı dizisindeki rolleriyle bilinmektedir. 

 

 

 

 

 

Oya Okar

oya akar1986 İstanbul doğumlu Oya Akar İstanbul Üniversitesi mezunudur. Başarılı tiyatro oyuncusu Böyle Bitmesin, Doktorlar gibi dizilerde rol almıştır.

 

 

 

 

 

Burak Demir

burak demir1978 Ankara doğumlu 38 yaşındaki Burak Demir Bizim Evin Halleri ve Muhteşem Yüzyıl'da oynadığı rollerle tanınmaktadır.

 

 

 

 

 

 Merve Oflaz (İpek)

merve oflaz1988 İstanbul doğumlu 27 yaşındaki Merve Oflaz Güzel Köylü, Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde oyunculuk yapmış son olarak Survivor All Star'da kendini dünyaya tanıtmıştır.

 

 

 

 

 

 

Gerçek Alnıaçık

gerçek alnıaçık42 yaşındaki başarılı oyuncu 1.65 boyundadır. Ankara Devlet konservatuarında oyunculuk eğitimini tamamlamıştır. Son olarak Sakarya Fırat dizisinde rol almıştır.

 

 

 

 

 

 

 

Filiz Taçbaş

filiz taçbaş

 

 

 

Gizem Güler (Ceyda)

gizem güler

 

 

 

 

 

 

 

 

Eve Dönüş Yeni Bölüm Fragmanı

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.