Eve Dönüş Kürşat (Tardu Flardun) Öldü Mü

Atv'nin sevilen dizilerinden olan Eve Dönüş dizisinde bu hafta acı bir olay yaşanıyor. Derviş'in Kürşat yüzünden öldüğünü öğrenen Meryem, Kürşat'ı öldürüp abisinin intikamını almaya karar verir. ​Meryem'in zehirlediği Kürşat apar topar hastaneye kaldırılır. Hastane de kalbi duran Kürşat için doktorlar ellerinden geleni yapmaya çalışırlar. Kürşat Ölecek mi? Kürşat diziden ayrılıyor mu ? diziyi sevenler merak içerisinde yeni bölümü beklemektedirler.

Sosyal medyadan edindiğimiz haberlere göre Kürşat (Tardu Flardun) doktorların uzun uğraşlarının ardından yapılan kalp masajı ile tekrar kalbini çalıştırmayı başarıyorlar. Canan'ın sevgilisi ile öpüştüğü fotoğrafları basına kimin sızdırdığı ise de merak konusudur.Tardu Flardun (Kürşat)

Eve Dönüş Kürşat ÖldümüKürşat, çocukluğu boyunca çok zengin olmanın hayalini kurmuştur. Üniversitedeyken tanıştığı, varlıklı bir aileden gelen Pınar'ı tavlamayı başarır ve evlenirler. Elif doğduktan sonra, işleri Kürşat yönetmeye başlar. Gösterişi ve zenginliği sever. Bencildir. Kendine çok güvenir.

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.