Evli Ve Öfkeli Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu

Kiraz Mevsimi'ni yapımcısı Süreç Film'den yeni bir dizi daha geliyor. Atv ekranlarında başlayacak olan romantik komedi tadında dizinin tanıtım fragmanları yayınlandı. Yeni dizi Evli ve Öfkeli 2015 - 2016 sezonunda eğer ilgi görürse bir dahaki sezonda yeni bölümlerini izleyebileceğiz. Evli ve Öfkeli ekim ayında atv ekranlarında izleyicisiyle buluşması bekleniyor. Dizinin çekimleri İtalya'da devam ediyor...evli ve öfkeliEvli Ve Öfkeli Konusu:

Kaderleri aynı çizilen 4 kadının hayatını anlatıyor. Eşleri tarafından aldatılan dört kadın her şeye rağmen yılmayıp hayatlarına devam ediyorlar. Bu 4 kadın yaşadıkları kötü olaylar sonucunda yılmayıp birbirlerine destek olarak hayata tutunuyorlar. Birce Akalay

1984 İstanbul doğumlu olan 2014 yılında rol arkadaşı Sarp Leventoğlu ile evlenmiştir. 2004 türkiye güzeli 3.sü olmuştur. Küçük Ağa dizisinde başarılı bir oyunculuk performansı sergilemiştir.

birce akalay evli ve öfkeli

Sarp Akkaya

1980 İstanbul doğumlu Sarp Akkaya başrol oyuncusu olarak rol alacaktır. Akkaya Muhteşem Yüzyıl, Racon gibi dizilerde rol almıştır.

sarp akkaya

 

Ebru Cündübeyoğlu

ebru cündübeyoğlu

 

Ayça Erturan

ayça erturan

Yıldız Çağrı Atiksoy

yıldız çağrı atiksoy

 

Fikret Yıldırım Urağ

fikret yıldırım urağ

 

İlker Kızmaz

ilker kızmaz

 

Serkan Altunorak

serkan altunorak

 

Gamze Topuz

Gamze Topuz

Kemal Pekser

Kemal Pekser

 

Elif Atakan

elif atakan

 

Seray Kaya

Seray Kaya

 

Evli ve Öfkeli Yeni Bölüm Fragmanı

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.