Muhteşem Yüzyıl Kösem'e İki Yeni Oyuncu Dahil Oldu

Star Tv ekranlarında başlayacak olan 2015 - 2016 sezonunun en iddialı dizisi gözüken Muhteşem Yüzyıl Kösem'e iki yeni oyuncu katıldı.
 

Muhteşem Yüzyıl Kösem ağustos ayının sonlarından itibaren Yunanistan'ın Sakız Adasına gitmiş ve çekimlere başlamıştı. Sakız adasına tarihi bir görüntü verem Muhteşem Yüzyıl Kösem ekibi çekimleri yetiştirebilmek için adeta arı gibi çalışıyordu. Eylül ayından itibaren diziden bazı kareler sosyal medyada yayınlandı.

 Tims Productions'ın yapımcılığını yaptığı, Zeynep Günay Tan ve Deniz Koloş'un yönetmenliğini üstlendiği dizinin hazırlıkları devam ediyor. Dizinin başrollerinde Beren Saat, Hülya Avşar, Mete Horozoğlu, Ekin Koç, Berk Cankat, Sinan Tuzcu , Tülin Özen, Erkan Kolçak Köstendil, Nadir Sarıbacak, Barış Hacıhan ve Kadir Doğulu gibi isimler yer alırken yeni oyuncular da dahil olmaya devam ediyor. 

 

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi show tv ekranlarında ekim ayında başlaması bekleniyor. 

Şubat ve Bende Özledim dizilerinde rol alan Ezgi Çelik ve Saklı Kalan ve Zeyrek Çeyrek dizisinde boy gösteren Ceyda Olguner dizinin kadrosuna son katılan isimler oldu.

Ceyda Olguner

ceydaolgunermuhtesemyüzyilkösem

1991 Bursa doğumlu 24 yaşında ki Ceyda Olguner 1.70 boyunda 59 kilodadır. Eğitimini Müjdat Gezen Tiyatro Okulu'nda tamamlamıştır. Son olarak Saklı Kalan ve Zeyrek Çeyrek dizilerinde rol almıştır. 

 

 

Ezgi Çelik

ezgi çelik muhteşem yüzyıl kösem

 

  

 
 
 
 
 
 

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.