Fazilet Hanım Ve Kızları Hazan Ölecek Mi?

Fazilet Hanım ve Kızları 'nın sevilen oyuncusu hazan geçtiğimiz hafta kaçırılmıştı. Hazan'ı kaçırtan sinan'ın annesi Keriman Hazan'ı öldürtecek mi? Fragmandan izlediğimiz kadarıyla Hazan yaralanıyor ve tabuta koyularak mezara koyulur. Heryerde Hazan'ı arayan Yağız Hazan'ı ölümün pençesinden kurtarabilecek mi?

Star tv ekranlarında önümüzdeki ay başlayacak olan yeni dizi Fazilet Hanım ve Kızları'nda da oyuncu ve cast çalışmaları devam ediyor. Ünlü yazar Sırma Yanık'ın senaristliğini üstlendiği yeni diziye Deniz Baysal dahil oldu.Son olarak Sevda Kuşun Kanadında dizisinde rol alan Deniz Baysal uzun süre ekranlardan uzak kalmıştır. Yeni projede yer almaktan mutlu olduğunu dile getiren Deniz Baysal dizideki karakteri hakkında Hazan Çamkıran isminde genç bir kızı canlandıracağını söyledi.

Deniz Baysal (Hazan)5 Nisan 1991 İzmir doğumlu oyuncu ailenin en küçük bireyi olarak dünyaya gelmiştir, anne ve babası boşanmıştır. Manisa Celal Bayar Üniversitesi'nde dış ticaret eğitimi almaktadır. Kayıp Şehir, Babalar ve Evlatlar, Aşk Ekmek ve Hayaller ve Kaçak Gelinler gibi dizilerde rol almıştır.

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.