Girdap Oyuncu Kadrosu Konusu Ve Fragmanı

Avcı Film'in yapımcılığını üstleneceği yeni bir dizi geliyor. Yaz aylarına hazırlık şimdiden başladı. Yapımcının dizinin isminde Girdap'a karar kıldı. Girdap dizisi gerçek hayattan kesintilerle ekranlara gelecek. Dizinin yönetmenliğini ve senaristliğini Vecihi Ener üstlenecek. Oyuncu ve cast çalışması devam eden Girdap dizisinde bir çok isim belli oldu bile. Çekimlerine nisan ayında başlanılacak olan Girdap dizisinin henüz hangi kanalda yayınalancağı bilinmiyor. Haziran ayına çekimlerinin yetiştirilmesi beklenen dizi Girdap yeşilçam rüzgarları estirecek.Geçtiğimiz günlerde oyuncu kadrosuna katılan Arzu YanardağEngin Şenkan, Perihan Savaş, Güngör Bayrak, Mahmut Hekimoğlu, Murat Soydan, Açelya Akkoyun, Levent İnanır, Neslihan Acar gibi isimler açıklandı.Yaz aylarında ekranlara gelecek olan bu yeni proje iddialı olacak gibi görünüyor.

 Girdap Konusu

Dizinin konusu hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor. Detaylar geldikçe konu üzerinden sizlerle paylaşacağız...

 Girdap  Oyuncuları

Arzu Yanardağ

31 Ağustos 1977 İstanbul doğumlu manken ve oyuncu olan Yanardağ Müjdar Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimi almıştır. 1966 yılında Unutabilsem dizisinde ilk kez başrol oynamıştır. 2006 yılından itibaren Ali Serter ile evliliği ve bu evliliğin meyvesi Alara isminde bir de kızı bulunmaktadır. Deli Dumrul Kurtlar Kuşlar Aleminde, Kalp Ağrısı, Kolpaçino Bomba gibi filmlerde rol almıştır. Umutsuz Ev Kadınları, Galip Derviş ve Küçük Gelinler gibi dizilerde boy göstermiştir.

 

Metin 

Perihan Savaş

14 Haziran 1955 İstanbul doğumlu usta oyuncu İbrahim Tatlıses ve Yılmaz Zafer ile evlilik yaşamıştır. Melek Zübeyda Tatlıses ve Savaş Zafer isminde çocukları bulunmaktadır. 120 civarında filmde rol almıştır. Bir dönem şarkıcılık yapmıştır. Bedrana filmi ile En İyi Kadın Oyuncu ödülünü almıştır. Fırtına Hayatlar, Sultan, Kardelen, Yaprak Dökümü, Gazi ve Sırat oynadığı bazı dizilerdir. 

 

Engin Şenkan1 Ocak 1944 İstanbul doğumlu usta oyuncu Sıdıka Şenkan ile evlidir ve iki kızı bulunmaktadır. Ankara Devlet Konservatuarında uzun süre oyunculuk eğitimi görmüştür. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi'nde eğitimini tamamlamıştır. Bir zamanların en güzel dizileri olan Bizimkiler ve Yazlıkçılar'da rol almıştır. Son olarak Yılmaz Erdoğan'ın yönetmenliğini yaptığı Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolde oynadığı Kelebeğin Rüyası filminde rol almıştır. Ayrıca Kınalı Kar, Yaprak Dökümü, Son Osmanlı Yandım Ali, Güz Sancısı, Dila Hanım ve Benim Hala Ümidim Var dizilerinde rol almıştır.

 

Güngör Bayrak

27 Şubat 1954 Konya doğumlu oyuncu Hacettepe Üniversitesi'ne bağlı Hemşirelik okulun 3 sene boyunca okudu. Yılmaz Güney'in de rol aldığı Düşman filminden En iyi kadın oyuncu ödülünü aldı. Palavra Aşklar, Şüphe ve Gümüş gibi dizilerde rol almıştır. 

 

Mahmut Hekimoğlu25 Ekim 1955 Adana doğumlu başarılı oyuncu Büyük Buluşma, Hayatın İçinden, Şubat Soğuğu, Anka Kuşu, Yeşeren Düşler, Dönüş, Koçero, Kollama ve Kırmızı Işık gibi dizilerde rol almıştır.

 

Murat Soydan

2 Ekim 1940 Lüleburgaz doğumlu usta oyuncu Uğurgül Tercan ile evlidir. İstanbulda İktisadi İlimler Akademisi'nde okurken diğer yandan İstanbul Belediye Konservatuarı Türk Musikisi bölümünü tamamlamıştır. Dudaktan Kalbe, Acı Hayat, Kızım ve Ben, Asiye ve O Hayat Benim gibi bir çok dizide rol almıştır.

 

Açelya Akkoyun

31 Aralık 1972 Adana doğumlu yetenekli oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezin'de oyunculuk eğitimi almıştır. Çocuktan Al Haberi isimli programın sunuculuğunu yapmıştır. Ekmek Teknesi dizisinde Suzan karakterini canlandırmıştır, uzun süre ekranlardan uzak kalan oyuncu Doksanlar dizisiyle oyunculuk hayatına geri dönüş yapmıştır.

 

Levent İnanır

1962 Ordu doğumlu başarılı oyuncu Sürü filmiyle adından çokca söz ettirmişti. Neslihan Acar ile evliliği bulunan oyuncu 1993 yılında Ah Kardeşim filmiyle En İyi Yardımcı Oyuncu ödülünü almıştır. Üvey Baba, Emanet, Sevda Tepesi, Kurtlar Vadisi gibi dizilerde rol almıştır.

 

Neslihan Acar

1969 doğumlu deneyimli oyuncu henüz 12 yaşında Bekçi Murtaza filminde kamera karşısına geçmiştir. Ortaokul mezunu olan Acar Levent İnanır ile evlidir. Bizim Mahalle, Hayat Bilgisi, Umutların Ötesi, Dudaktan Kalbe, Davetsiz Misafir, Sürgün Hayatlar ve O Hayat Benim gibi dizilerde rol almıştır.

 

 

Girdap 1. Bölüm Fragmanı

 

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.