Göç Zamanı Handan (Simge Selçuk) Kimdir

Star tv ekranlarının yeni dizisi Göç Zamanı'na sürpriz oyuncular gelmeye devam ediyor. Şubat ayında yayınlanmaya başlayan diziye yeni oyuncular dahil oldu. Göç Zamanı'na Tatlı Kaçıklar, Çiçek Taksi, Ayrılsak Da Beraberiz, Güzel Köylü gibi dizilerde rol alan Simge Selçuk katıldı.

 Son olarak Güzel Köylü dizisinde Nihal karakterini canlandıran Simge Selçuk Göç Zamanı'nda Handan Aldemir karakterine hayat verecek.. Veli Çelik ‘in  yaptığı, başrollerini; Vahide Perçin, Talat Bulut ve Cansu Tosun gibi isimlerin başrollerini paylaştığı dizide Handa Aldemir Hande'nin ablasıdır. Hande ölünce ablası Yılmaz ve ailesinden intikam almak için geri döner. Karanlık yönleri, keskin bakışları ve herkesten gizli saklı çevirdiği işler vardır. Handan intikamını alabilmek için Yılmaz ailesine karşı elinden geleni yapacak.

Simge Selçuk (Hande Aldemir)

1 Ocak 1975 Ankara doğumlu oyuncu Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi sahne sanatları bölümünü tamamlamıştır. Selçuk'un fiziki özellikleri 1.72 boyunda ve 59 kiloda, saç rengi kumral, göz rengi ise kahverengidir. Tatlı Kaçıklar, Çiçek Taksi, Ayrılsak Da Beraberiz, Acemi Cadı, Kader, Küçük Kadınlar, Mazi Kalbimde Yaradır ve Güzel Köylü dizilerinde rol almıştır.Göç Zamanı Yeni Bölüm Fragmanı

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.