Erdem Yener Güldür Güldür Show Programından Ayrıldı Mı?

BKM'nin yapımcılığını yaptığı Ali Sunal'in sunucu koltuğunda oturduğu Güldür Güldür Show'un yeni sezonunda üst üste ayrılıklar yaşanıyor. Özge Borak ve Ayşegül Akdemir’in ardından Güldür Güldür Show’a ekibin en eski isimlerinden olan Erdem Yener de veda etti. 

Erdem Yener sosyal medya hesabından artık oyunculuğa değil daha çok müzik çalışmalarına ağırlık vereceğini söyleyerek duyurusunu paylaştı.güldür güldür show erdem yener neden yok ayrildi mi

yeni sezonda güldürgüldürshow ekibinde yer almayacağımı sizlerle paylaşmak isterim. harika zamanlar geçirdik birlikte. tv ile milyonlarca, turnelerle on binlerce seyirciyle buluştuk. çok güldürdük, bir o kadar da güldük. her güzel şeyin bir sonu var ve benim için o son da geldi.

Çıkacak olan albümüme hak ettiği mesaiyi ve konsantrasyonu sağlayabilmek adına aldığım bu karara saygı duyan ve destekleyen başta Necati Akpınar olmak üzere tüm BKM yönetimine teşekkür ederim. BKM benim için hep “bizim dükkan” oldu. bu güzel aile/dost ilişkisi için de ayrıca teşekkür ederim.kardeşten öteye geçmeyi başarmış 40’ın üzerinde emektar, çalışkan ve yetenek abidesi ekip arkadaşlarım ise her zaman yanlarında olduğumu bilirler. yeni sezonda onlara da başarılar dilerim. hepinizi seviyorum. notunu düştü.

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.