Güllerin Savaşı Dizisine Yeni Bir Oyuncu Katıldı

Yeni sezonuyla 19 eylül cumartesi günü kanal d ekranlarında yayınlanmaya başlayan Güllerin Savaşı'na yeni bir oyuncu dahil oldu. Her hafta cumartesi günleri saat 20:00'da kanal d ekranlarında yayınlanan diziye bomba bir isim transfer oldu.
 
 
Damla Sönmez, Barış Kılıç, Canan Ergüder'in başrollerini paylaştığı diziye ünlü oyuncu Kenan Ece katıldı.Kanal D’nin geçen sezona damgasını vuran dizisi Güllerin Savaşı’na, ünlü oyuncu Kenan Ece dahil oldu. Kenan Ece dizi yapımcısıyla sözleşme imzaladıktan sonra sürprizlere hazır olunmasını istedi. Ece dizi hakkında iddialı konuştu.
kenan ece güllerin savaşı
Yeni sezonda izleyicilerin sürprizlere hazır olmasını isteyen Ece, dizinin oyuncu kadrosuna katılmasıyla ilgili konuştu. Çok beğendiğim oyuncuların bulunduğu bir kadroya katılmak beni çok mutlu etti sözleriyle konuşmasını tamamlayan Kenan Ece dizide Tibet Yalçın karakterine hayat verecek.
 
Kenan Ece (Tibet Yalçın)
kenan ece fotoğrafları1980 Dubai doğumlu 34 yaşındaki Kenan Cahit Ece Amerika’da Davidson College’de eğitimini tamamlamıştır. Aşk Olsun, Gulyabani, Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede gibi filmlerde rol alan yakışıklı oyuncu Ece Kalp Hırsızı, Son, İzmir Çetesi gibi dizilerde oyunculuğunu konuşturmuştur.

Güllerin Savaşı Yeni Bölüm Fragmanı

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.