Gülümse Yeter Güncel Reyting Sonuçları

Show tv ekranlarında saat 20:00 de 1. bölümüyle yayınlanan Gülümse Yeter dizisinin ne kadar izlendiği çok merak ediliyordu. Acaba dizi tutacak mı yoksa 3-5 bölüm sonra yayından mı kalkacak? Bunun için 1. bölümün reytingleri oldukça önemliydi. Dizi yayınlandığı ilk bölüm ile 3.41  reyting alarak gelecek bölümler adına umut verdi. Mükemmel bir reyting oranı yakalanmasa da en azından dizinin bir süre daha devam edeceği kesinleşmiş oldu. Eğer dizi gelecek bölümlerde reytinglerini biraz daha arttırıp 6 civarlarına taşıyabilirse bu seneyi çıkaracağına kesin gözüyle bakılıyor. Bakalım gelcek bölümlerde ne olacak hep birlikte göreceğiz.

2 Ağustos salı akşamı 3. bölümü yayınlanan Gülümse Yeter reytinglerde hedefindeki orana ulaşamasa da aynı gün yayınlanan Şahane Damat dizisini geride bırakmayı başardı. Gülümse Yeter'in 3. bölümü 5.09 oranla günü birinci sırada kapattı. 2. sırada Atv Ana Haber yer alırken, Şahane Damat 3. sırada yer bulabildi. 

16 Ağustos salı akşamı 5. bölümü yayınlanan Gülümse Yeter reytinglerde hedefindeki orana ulaşamasa da aynı gün yayınlanan Şahane Damat dizisini geride bırakmayı başardı. Gülümse Yeter'in 5. bölümü 4.24 oranla günü birinci sırada kapattı. 2. sırada Ölüm Yarışı 2 yer alırken, Fatih Portakal İle Fox Ana Haber 3. sırada yer bulabildi.

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.