Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Bodrum Masalı Oyuncuları Konusu

Serel Yereli (Alara): 1994 İzmir doğumlu genç oyuncu 1.70 boyunda ve 58 kilodadır. 2012 yılında O Ses Türkiye yarışmasına katılmıştır. Zengin bir ailenin biricik kızı. Ateş'i çok seviyor ama bazen parayı ve gücü bazende sabrı ve aklı ile Ateş'in yanında olacak.Bodrum Masalı Alara Kim_?

Şevval Sam (Yıldız): 11 Kasım 1973 İstanbul doğumlu Şevval Sam, şarkıcı Leman Sam'ın kızıdır. 1993 ve 1999 yılları arasında Metin Tekin ile evlilik yaşamış ve boşanmışlardır. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nde eğitimini tamamlamıştır. Gülbeyaz, Çocuğun Var Derdin Var, Acayip Hikayeler, Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde rol almıştır.Bodrum Masalı Yıldız kimdir?Timuçin Esen (Faryalı): 14 Ağustos 1973 doğumlu Timuçin Esen evliliğinden geriye Ayda Esen isminde bir kız çocuğu kalmıştır. Hacettepe Üniversitesi mezunu olan yetenekli oyuncu Gurbet Kadını, Hırsız Polis, Vicdan ve Gönül İşleri gibi dizilerde rol almıştır. Oynadığı dizilerin yanı sıra Senin Hikayen, Lebirent, Gönül Yarası gibi filmlerde de boy göstermiştir.
Bodrum Masalı Faryalı kimdir?

Murat Aygen​ (Evren): Başarılı oyuncu 29 Ekim 1971 Diyarbakır doğumludur. 43 yaşındaki Murat Aygen Mimar Sinan Üniversitesi'nde eğitimini tamamlamıştır. Bir kaç dizi ve filmde rol alan Murat Aygen en popüler dizilerden birtanesi olan Medcezir dizisinde Faruk Beylice karakteri ile göz doldurmuştu.
Bodrum Masalı Evren kimdir?

Sinan Bengier: (Haydar) 1948 Ankara doğumlu usta oyuncu Ankara Devlet Tiyatrosu'nda yer almıştır. 1995 yılında BKM oyuncularına geçti ve bazı filmlerde rol aldı.  Bir Demet Tiyatro, Olacak O Kadar, Çılgın Bediş gibi dizilerde rol almıştır.bodrum masalı sinan bengier kimdir?

Kuzey Işıkları

Aslı'nın gizli hayranıdır.

bodrum masalı kuzey

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.