Aile İşi Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Ve Fragmanı

Bülent Çolak (Cemali): 20 Eylül 1977 İstanbul doğumlu başarılı oyuncu Geniş Aile dizisinde rol aldığı Ulvi karakteriyle herkesin beğenisini kazanmıştır. Sefa Öztürk ile evliliği bulunan Çolak'ın Okyanus isminde bir oğlu vardır. Hırsız Polis, Hatırla Sevgili, Türk'ün Uzayla İmtihanı ve Osmanlı Tokatı gibi dizilerde rol almıştır. Çakallarla Dans, Vay Arkadaş, Hükümet Kadın, Bir Hikayem Var, Vay Başıma Gelenler, Geniş Aile Yapıştır gibi filmlerde boy göstermiştir.

Hasibe Eren (Emel): Otuzlu yaşların sonu belki kırkların başındadır. Genel olarak Emel, güzelliğine ve üstüne başına düşkün bir karakterdir. Bu yüzden kredi kartı borçları hiç bitmez. O da pazarda bir tezgah, dolayısıyla kooperatifte hisse sahibidir. Kendi yaptığı reçelleri satarak geçimini sağlar. Genel olarak neşeli, şen şakrak bir karakterdir ama bazen bir hüzün basar Emel'i... Özellikle de Ece'ye yakın olduğu zamanlarda. Bu hüznü Emel karakterinin genelinde alttan alta hep hissederiz.6 Haziran 1975 Almanya doğumlu yetenekli oyuncu İstanbul Üniversitesi'nde eğitimini tamamlamıştır. Son olarak 2012 senesinde Yalan Dünya dizisinde boy göstermiştir.
hasibe eren aile işi

Murat Akkoyunlu (Mülayim): Adı gibi mülayimdir, Mülayim. Emel ile aynı yaşlardadır. Serbest muhasebecidir ama iş bulamadığı için Kudret'in mahallenin tefecisi borç tahsilat ofisinde çalışmaktadır. Biraz pısırıklığından biraz temiz kalpliliğinden hiç bir tahsilat yapamaz. Öyle ki elinden gelse cebinde ki paradan insanların borçlarını ödeyecektir. Projedeki en sorumluluk sahibi kişidir. Her ne iş yapıyorsa çok ciddiye alır, işin her türlü gereğini yerine getirmeye çalışır.

20 Mayıs 1973 Bursa doğumlu yetenekli oyuncu Çakallarla Dans filminde Delpiero Hikmet karakteriyle tanınmıştır.
murat akkoyunlu aile işiCan Bonomo (Berk): 20'li yaşların hemen başında. Projedeki en kapalı kutudur. Orijinal hikâyede çok zengin bir ailenin çocuğudur ama bunu kimseye söylemez. Ailesinin zenginliğinden, ona sağladığı olanaklardan vazgeçmiş, kendi ayakları üzerinde durmaya çalışmaktadır. Teknolojiye meraklıdır ve aile içinde "abi" rolünü üstlenecektir.

16 Mayıs 1978 İzmir doğumlu Can Bonomo şarkıcı ve oyunculuğu ile bilinmektedir. İstanbul Bilgi Üniversitesi mezunu olan Bonomo 2012 Eurovision şarkı yarışmasında Love Me Back şarkısıyla yedinci sırada yer almıştı. 2014 senesinde Yalan Dünya dizisinde rol almıştır.
can bonomo aile işi

Özgür Emre Yıldırım (Kudret): 26 Ekim 1983 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu Otosabi dizisinde Ayşegül Balcı ile birlikte ilk dizisini oynamıştır. Karadayı 3. sezonunda Murat karakterine hayat vermiştir. Elde Var Hayat, Kayıp Madalyon gibi dizilerde oynamıştır. Şevkat Yerimdar filminde boy göstermiştir.
Özgür Emre Yıldırım Kimdir?

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.