Aile İşi Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Ve Fragmanı

Osman Wöber (Sami): 27 Şubat 1960 Ankara doğumlu oyuncu urtlar Vadisi Pusu dizisinde Tuncay Kantarcı karakteriyle herkes tarafından tanınmıştır. Oyuncu ve aynı zamanda sunuculuk yapan Müge Wöber'in eşidir. Osmanlı Tokadı, Kurtlar Vadisi, Kurtlar Vadisi Pusu, İnce İnce Yasemince gibi dizilerde rol oynamıştır.
Aile işi Osman Wöber Kimdir?

Kaan:
Aile işi HakanSait Genay (Ziya): Leman ile aynı yaşlarda eski bir sokak çalgıcısıdır. Hayatı boyunca akordeonundan ayrılmamış, onunla bir dost arkadaş gibi yaşamıştır. Çapkınlığı, çalıp söylediği eski tangolarla her ne kadar sokakta çalışsa da ruhen bir salon adamıdır Ziya. Leman ne kadar dan dunbir karakter ise, Ziya da bir o kadar incelikler adamıdır. Genel olarak neşelidir. Anlık tepkiler gösterebilir, bu tepkilere müziğini katabilir. Çok sesli bir karakter diyebiliriz Ziya'ya bu yüzden.

20 Mart 1953 doğumlu başarılı oyuncu İstanbul Belediyesi Konservatuarı mezunudur. Kurtlar Vadisi, Aliye, Hırsız Polis, Kaybolan Yıllar, Sakarya Fırat gibi dizilerde rol almıştır.

Mine Kılıç: 1986 Mersin doğumlu yetenekli oyuncu Azra Akın'lı ve Metin Alasya'lı Oyun Bitti dizisinde tanınmıştır. Büşra filmiyle tanınmaya devam etmiştir. Al Yazmalım ve Beni Böyle Sev dizilerinde rol bulmuştur.aile işi mine kılıçŞafak Karali: 15 Temmuz 1969 Ankara doğumlu başarılı oyuncu Bir Zamanlar Anadolu'da, Sıcak ve Kanımdaki Barut gibi filmlerde rol almıştır. Avrupa Yakası dizisinde konuk oyuncu olarak boy göstermiştir.aile işi şafak karali

Aile İşi Yeni Bölüm Fragmanı

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.