Yüksek Sosyete Dizisi Oyuncuları

Ceyda Tepeliler (Işıl);

14 Aralık 1986 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu yay burcu, 1.70 boyunda ve 55 kilodadır. Yeşil gözlü güzel oyuncu Hayat Yolunda dizisiyle tanınmıştır. Aile Reisi, Zoraki Aşk, Dinle Sevgili, İşler Güçler, Arka Sokaklar ve İnadına Aşk gibi dizilerde rol almıştır.Yüksek Sosyete Işıl Kimdir?

Aliye Uzunatağan (Bedia)

24 Haziran 1951 Çanakkale doğumlu başarılı oyuncu Ayşen Tatari'nin annesidir. Bir Dilim Aşk, Zalim, Geniş Zamanlar, Kuzey Rüzgarı ve Unutulmaz gibi dizilerde rol almıştır.Yüksek Sosyete BediaÖzgün Çoban (Can KORAN)

Taner Barlas (Yılmaz);

1947 Burdur doğumlu tecrübeli oyuncu İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi bölümünden mezun olmuştur. Binbir Gece, Yaprak Dökümü, Yüreğine Sor, Melekler Korusun, Kavak Yelleri ve Aşk ve Ceza gibi dizilerde rol almıştır.

Yüksek Sosyete YılmazHülya Gülşen Irmak (Ayşen);

14 Eylül 1965 Ankara doğumlu başarılı oyuncu 1.60 boyunda, 55 kiloda ve başak burcudur. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünü tamamlamıştır. Oyuncunun kızı Naz Çağla Irmak'da kendisi gibi oyuncu olup Kırgın Çiçekler dizisinde rol almıştır. Bizim Evin Halleri, Havada Bulut Yok, Keşanlı Ali Destanı, Galip Derviş, Asla Vazgeçmem, Kırgın Çiçekler gibi dizilerde rol almıştır.Yüksek Sosyete Ayşen Kimdir?

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.