46 Yok Olan Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu Ve Fragmanı

Melis Birkan (Ceylan)

1982 doğumlu 33 yaşındaki yetenekli oyuncu Issız Adam dizisindeki başrol oyunculuğu ve Leyla İle Mecnun dizisindeki Leyla karakteri ile tanınmaktadır. Eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi'nde tamamlamıştır. Melis Birkan 46 dizisi oyuncuları

 

Saygın Soysal (Doğan)21 Mayıs 1982 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları bölümünden mezun olmuştur. Hatırla Sevgili, Bu Kalp Seni Unutur Mu, Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde rol oynamıştır. Son olarak Kara Para Aşk Metin Dündar karakteri ile tanınmıştır.saygın soysal kimdir

 

Berkan Şal (Salim)

1 Ocak 1969 Ankara doğumlu yetenekli oyuncu ekranlara ilk olarak Behzat Ç dizisinde Akbaba karakteri ile gelmiştir. Daha sonra 2014'te Reaksiyon dizisine Tayfun (Ceset) karakteri ile izleyici karşısına çıkmıştır.

 Metin Belgin (Ferit)

4 Şubat 1957 Bursa doğumlu deneyimli oyuncu İstanbul Devlet Tiyatrosunda oyuncu ve yönetmen olarak çalışmaktadır. Ah Be İstanbul, Binbir Gece, Ömre Bedel, Aşktan Kaçılmaz ve Arka Sokaklar gibi dizilerde rol almıştır.

Ayça Eren (Ezo)

1986 Aydın doğumlu genç oyuncu Çankaya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'ni bitirmiştir. Erdal Beşikçioğlu'nun önerisi üzerine Behzat Ç dizisinde rol oynamıştır. 2016'da vizyona yeni giren Annemin Yarası filminde rol bulmuştur. 

Suna Yıldızoğlu (Yıldız)

26 Şubat 1955 İngiltere doğumlu oyuncu 1974'te Türkiye'ye gelmiş ve Kayhan Yıldızoğlu ile evlenmiştir. Böylece Türk vatandaşlığına geçen Suna Yıldızoğlu bir süre sonra boşanmış ve Dudley Allen ile evlenmiştir. Dudley Allen'den Yasemin Allen'i dünyaya getirmiştir. Yalan, Küçük Besleme, Eşref Saati ve Elif gibi dizilerde rol almıştır.

46 Yok Olan Yeni Fragmanı

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.