Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Bana Sevmeyi Anlat Oyuncuları Konusu

Bahadır Vatanoğlu (Hakverdi)

Salih'in ikinci eşi Ayla'dan olma Hakverdi Almanya'da doğmuştur ve iki arada bir derede kalmıştır.

1 Ocak 1983 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu ikizler burcudur İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünden mezundur.Bana Sevmeyi Anlat Bahadır Vatanoğlu Kimdir?Dolunay Soysert (Canan)

Ünlü bir dergi grubunun başarılı yöneticisidir. Tam anlamıyla başarıya aç ve şuanki başarılarının altında kendi çabası olan bir iş kadınıdır.

25 Mart 1973 Adana doğumlu yetenekli oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimi almıştır. Eğitimini İstanbul Üniversitesi'nde tamamlamıştır. 2006'dan itibaren Sinan Tuzcu ile evliliği bulunmaktadır. Benim Annem Bir Melek, Urfalıyam Ezelden, Muhteşem Yüzyıl, Adanalı ve son olarakta Fox ekranlarında yayınlanan Çifte Saadet'te rol almıştır.

Bana Sevmeyi Anlat dolunay soysert kimdirAslı Orcan (Berna)

Alper'in karısı ve Çiçek'in annesidir. Alper'in en yakın arkadaşı dolandırıcı Onur'la yasak ilişki içerisindedir.

27 Mayıs 1980 Aydın doğumlu yetenekli oyuncu Ege Üniversitesi Devlet Konservatuarı Türk Halk Dansları bölümünden mezun olmuştur. Yetkin Dikinciler ile 2014 yılından itibaren evliliği bulunmaktadır. Aile Saadeti, Kurt Seyit ve Şura, Karadayı ve Medcezir gibi dizilerde rol almıştır.

Bana Sevmeyi Anlat Aslı Orcan Kimdir?

Cemil Büyükdöğerli (Onur)

Alper, Engin ve Berna'nın okuldan beri arkadaşı olan Onur dolandırıcılıkta uzmandır. En yakın arkadaşı Alper'i dolandırırken diğer yandan karısı Berna ile gizli bir ilişkisi bulunmaktadır.

24 Aralık 1980 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu Kavak Yelleri dizisinde Atakan karakteriyle tanınmıştır. Kavak Yelleri, Çıplak Gerçek ve Karadayı gibi dizilerde rol almıştır.Bana Sevmeyi Anlat Cemil Büyükdöğerli Kimdir?

Serdar Özer; (Engin)

Alper ve Onur'un Üniversiteden arkadaşı aynı zamanda Haşmet'in bir numaralı adamıdır.

Bana Sevmeyi Anlat Serdar Özer Kimdir?

Bihter Dinçer (Suzan)

Alper'in kız kardeşidir. Kocasının sayesinde sosyete katılmıştır.

Güzel oyuncu 12 Mart 1982 Diyarbakır doğumludur. Daha önce birçok dizi ve filmde rol almıştır. Son olarak Atv ekranlarında yayınlanan Kertenkele dizisinde Nazan karakterini canlandırmıştır.

Bana Sevmeyi Anlat Bihter DinçelGülper Özdemir (Simge)

Almanya'da doğup büyümüş olan Salih ve Ayla'nın ilk kızı Simge küçüklüğünden beri Leyla'yı kıskanmaktadır. Leyla'nın kocasından boşanmasıyla birlikte Simge'nin hayalleri de yıkılmıştır.

Emir Çubukçu; (Burak)

Haşmet'in Amerika'dan dönen varlıklı yeğenidir.

Bana Sevmeyi Anlat Emir Çubukçu

Mine Kılıç; (Ezgi)

Almanya'da Leyla'nın en yakın arkadaşıdır. Ailesinin Türkiye'ye geri dönmesiyle birlikte ayrı kalmalarına rağmen İstanbul'da tekrar bir araya gelecek ve kenetleneceklerdir.

Bana Sevmeyi Anlat Mine KılıçBU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.