Hatırla Gönül Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu Ve Fragmanı

Onur Saylak ve Gökçe Bahadır'ın yeni dizisi belli oldu. Hatırla Gönül dizisi 2015 - 2016 sezonu içerisinde başlayacak. İzleyicilerin merakla beklediği yeni dizi ekim ayında ekranlara gelmesi beklenirken Hatırla Gönül dizisini Star Tv ekranlarında her pazar izleyebilirsiniz.

1 Ekim Düzeltme: Hatırla gönül dizisi 11 ekim pazar akşamı saat 20:00 de Star Tv ekranlarında yayınlanacak. Dizi yayınlandıktan sonra yeni bölüm fragmanını sayfamızda bulabilirsiniz.Yönetmenliğini Gül Oğuz'un yapacağı Hatırla Gönül Onur Saylak ve Gökçe Bahadır gibi oyuncularıyla sezona damga vuracak. Dizide Gökçe Bahadır babası tarafından terkedilmiş yetimhanede yetişmiş küçük bir çocuğu canlandıracak. Onur Saylak ilk defa başrol oyuncusu olarak yer alırken Gönül'ü seven esas oğlan rolünde olacak.hatırla gönül

Hatırla Gönül Dizisi Konusu:

Gökçe Bahadır'ın hayat vereceği karakter yani (Gönül) yetimhanede büyümüş bir kızdır. Zorluklar içinde yetişen Gönül okul hayatında başarılı olmuş ve ameliyat hemşiresi olmuştur. Gönül hayatına giren 2 erkek arasında seçim yapmak zorundadır.

 Gökçe Bahadır (Gönül)

gökçe bahadır9 Kasım 1981 İstanbul doğumlu olan Gökçe Bahadır Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimini tamamlamıştır. Bir çok spor programının sunuculuğunu yapmış olan başarılı oyuncu Bahadır Kayıp Şehir, Aramızda Kalsın, Hatırla Gönül gibi dizilerde rol oynamıştır.

 

 

  

Onur Saylak (Tekin)

onur saylak12 Mayıs 1977 Ankara doğumlu olan Onur Saylak 2011'de Tuba Büyüküstün ile Fransa'da evlilik yapmıştır. Başarılı oyuncu Saylak Gönülçelen, Hayat Ağacı, Ağır Roman Yeni Dünya gibi dizilerde oynamıştır.

 

 

  

 

 

Engin Öztürk (Yusuf)

engin öztürkEskişehir 1986 doğumlu yakışıklı oyuncu 29 yaşındadır. Hacettepe Üniversitesi'nde eğitimini tamamlamıştır.

  

 

 

 

 

 

 

(Kürşat): Gönül'ün Babası...

Hatırla Gönül Kürşat

 

 

 

Turgay Kantürk

turgay kantürkSerçe Sarayı dizisinde rol alan ve başarılı bir performans sergileyen yetenekli bir oyuncu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Selen Öztürk (ilknur):

selen öztürk25 yaşında 1980 İzmir doğumlu Selen Öztürk Muhteşem Yüzyıl, Benim Adım Gültepe gibi dizilerde rol almıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tuğrul Tülek

tuğrul tülekTiyatrocu yönü ile bilnen Tülek Keşanlı Ali Destanı dizisinde rol almıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Süleyman Felek

süleyman felekKızıl Elma dizisinden Gökhan rolü ile tanıdığımız oyuncu Hatırla Gönül'de Mahmut karakteriyle karşımıza çıkacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

Sezin Akbaşoğulları

hatırla gönül sezin akbaşoğulları22 Nisan 1981 31 yaşındaki İzmir doğumlu yetenekli oyuncu Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Altın Portakal En İyi Kadın Oyuncu ödülü bulunmaktadır. Racon Ailem İçin, Ah Neriman gibi dizilerde rol almıştır.

 

 

 

 

 

Hatırla Gönül Yeni Bölüm Fragmanı

 

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.