Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi Oyuncuları

Başrollerinde son olarak Atv ekranlarında yayınlanan Evli ve Öfkeli dizisinde Esra karakterine hayat veren Birce Akalay ile yine Atv ekranlarında yayınlanan komedi dizisi Aile İşi dizisinde Hakan karakterine can veren Ufuk Özkan'ın yer aldığı yeni dizi kasım 2016'da Star Tv ekranlarında başladı. Süreç Filmin Yapımcılığını üstlendiği dizinin adı Hayat Bazen Tatlıdır olarak açıklandı. Dizinin yönetmen koltuğunda Hamdi Alkan oturuyor, senaryosunu ise Gani Müjde yazıyor.

Hayat Bazen Tatlıdır Konusu;

Öğretmenlik yaptığı süre boyunca doğru gördüklerini savunduğundan dolayı başına gelmeyen kalmamış Hayat öğretmen ile kardeşi Gözde'nin başından geçen olaylar anlatılacak.Özel bir okulda öğretmenlik yaparken oradan ayrılıp bir Anadolu Lisesinde göreve başlayan Hayat Öğretmenin peşini sorunlar bırakmıyor ve yeni okulunda da başı dertten kurtulmuyor. Yeni geldikleri okulda heyecan ve adrenalin hiç eksik olmayacak Hayat öğretmen ile kardeşi Gözde okuldaki dengeleri alt üst edecek. Okulun Müdürü'nü ise Ufuk Özkan canlandıracak.Hayat Bazen Tatlıdır yeni bölüm fragmanı

Hayat Bazen Tatlıdır Oyuncuları

Teoman Kumbaracıbaşı (Savcı Tamer)

hayat bazen tatlıdır savcı tamer kimdir

Birce Akalay (Hayat);
Hayatta Kal Birce Akalay

Simay Barlas (Gözde)

18 yaşındaki genç ve güzel oyuncu 1.66 boyunda 47 kilodadır. Paramparça dizisinde rol almıştır. Rocco, Uludağ Frutti, Vekta Isıtıcı reklam filmlerinde boy göstermiştir.
Hayat Bazen Tatlıdır Gözde Kimdir? simay barlas Kim

Aslı Mavitan 

Asıl mesleği haber spikerliği olan Aslı Mavitan 22 Kasım 1980 İstanbul doğumludur.

aslı mavitan hayat bazen tatlıdır.

Sevda Erginci: (Kara Sevda)

Güzel oyuncu 3 Ekim 1993 yılında İStanbul'da doğmuştur. Geçtiğimiz sezon Fox ekranlarında izlenme rekorları kıran Karagül isimli dizide Ayşe karakteri ile ön plana geçmiştir.hayat bazen tatlıdır kara sevda kimdir

Ufuk Özkan (Şerif Müdür);

Anıl Tetik (Koray)

1991 İstanbul doğumlu genç oyuncu Kadir Has Üniversitesi'nde eğitimini tamamlamıştır. 2012 yılında Survivor yarışmasında gönüllüler takımında yer almıştır.
hayat bazen tatlıdır anıl tetik

Mustafa Mert Koç

Sosyal medyada paylaşımlarıyla bir fenomen haline gelen Mustafa Mert Koç Kıvanç Tatlıtuğ'a benzerliğiylede tahtına göz koyan yeni bir oyuncu adayıdır. 1994 doğumlu oyuncu genç kızların yeni gözdesi durumunda.
hayat bazen tatlıdır mustafa mert koç

Lale Başar (Nazan Öğretmen)

27 Ocak 1974 Ordu doğumlu yetenekli oyuncu Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı'ndan mezun olmuştur.Dudaktan Kalbe, Deniz Yıldız, Göl Zamanı ve Aşk Yeniden gibi dizilerde rol almıştır.

hayat bazen tatlıdır lale başar kimdir

Kanbolat Görkem Arslan (Cerrah Bey)

4 Kasım 1980 Düzce doğumlu yetenekli oyuncu Hatırla Sevgili, Asi, Ayrılık, Yer Gök Aşk, Tatar Ramazan ve Poyraz Karayel gibi dizilerde rol almıştır.hayat bazen tatlıdır kanbolat görkem arslan kimdir?

Gamze Topuz (Birtanem Öğretmen)

8 Ekim 1983 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu Ümit Kantarcılar ile evlidir. Bilgi Üniversitesi'nde eğitimini tamamlamıştır. 1.70 boyunda 62 kilodadır. En İyi Arkadaşım, Doktorlar, Türk Malı ve Güzel Çirkin dizilerinde rol almıştır.

hayat bazen tatlıdır gamze topuz kimdir

Zeynep

hayat bazen tatlıdır zeynep kimdir

Loçko

hayat bazen tatlıdır loçko kimdir

Zeynep Alkan Emel (Emoji)

hayat bazen tatlıdır emel emoji kimdirTarhan

hayat bazen tatlıdır tarhan kimdir

Şamil Kafkas

hayat bazen tatlıdır şamil kafkas kimdir

Burak (Ronaldo)

hayat bazen tatlıdır burak ronaldo kimdir

Nedim Suri (Aragaz)

1991 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu Dinle Sevgili'de canlandırdığı karakterle tanınmaktadır. Hatırla Gönül dizisinde Rıdvan karakterine hayat vermiştir.Bu Kalp Seni Unuturmu, Benim Hala Umudum Var oynadığı diğer dizilerden bazılarıdır.

hayat bazen tatlıdır nedim suri kimdir

Erol Öğretmen

hayat bazen tatlıdır erol öğretmen kimdir

Zeynep Öğretmen

hayat bazen tatlıdır zeynep öğretmen kimdir

Hamdi Kahraman

1975 Hakkari doğumlu yetenekli oyuncu Bkm Mutfak ekibindendir. Aslan Kral dizisinde Beşir karakterine hayat vermiştir.

hayat bazen tatlıdır hamdi kahraman kimdir

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.