facebook twitter Google Plus

Hayat Işığım Oyuncuları Ve Konusu


Reklamlar

Yeni sezonda Kanal D'de ekranlara gelecek olan yeni dizi haberleri ardı ardına gelmeye devam ediyor. Ekranlara gelecek olan bir diğer dizide Hayat Işığım oldu. Mf Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği Hayat Işığı dizisinin senaryosunu Melis Civelek kaleme alıyor. Yönetmenliğini Yusuf Pirhasan'ın gerçekşeltireceği Hayat Işığım dizisi çok yakında Kanal D 'de ekranlara gelecek. Başrolü için şu sıralar Tolgahan Sayışman ile görüşmeler sürüyor.

Hayat Işığı Konusu;

Hakkari'de yaşadığı çatışmada tüm hayatı alt üst olan Yüzbaşı Yılmaz Karabey çatışmada vücuduna yediği şarabnel parçaları sebebiyle uzun bir tedavi sonrasında yeniden hayata tutunmayı başarabilmiş, tam iyileşmeye başladığı sıraca suçluluk duygusu ve pişmanlıklarıyla boğuştuğu sırada malülen emekli edilmesi hayata küsmesine neden olmuştur. İnsanlardan uzakta kalmak için bir deniz fenerinde bekçilik görevine başlamıştır. Yeni tanıştığı Elif kendisine bambaşka bir dünyaya yollarını açacaktır.

Hayat Işığı Oyuncuları;

Tolgahan Sayışman;

17 Aralık 1981 İstanbul doğumlu oyuncu 1.88 biyounda ve 85 kilodadır. Akrep burcu olan oyuncu Almeda Abazi ile evlidir. Doğuş Üniversitesi İşletme bölümü mezunudur. Fahriye Evcen'le başrollerini paylaştığı Aşk Tutulması isimli filmde tanınmaya başlamıştır. Asla Vazgeçmem dizisinde Yiğit Kozan karakteriyle büyük bir kitleye sahip olmuştur.tolgahan sayışman kimdir

Esra Bilgiç;

15 Ekim 1992 Ankara doğumlu genç oyuncu acettepe Üniversitesi’nde Arkeoloji ve Bilkent Üniversitesi’nde Uluslar arası ilişkiler eğitimini tamamlamıştır. Modaya ilgisi olan Bilgiç daha sonra oyunculuk eğitimleri almış ve bir çok reklam filminde boy göstermiştir. 1.77 boyunda, 5 kiloda olan güzel oyuncu Diriliş Ertuğrul'da Halime Hatun karakterine hayat vermiştir.

esra bilgiçHazal Subaşı;

Star Tv'de ekranlara gelen Adını Sen Koy dizisi ile yıldızı parlayan genç oyuncu yeni dizisi Hayat Işığım'da Elif karakterine hayat verecek.

Serhat Tutumluer;

29 Haziran 1972 Eskişehir doğumlu başarılı oyuncu İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümünde eğitimine başlayıp Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünü tamamladı. Senan Kara ile evlidir. Ezgo Gelin, Ay Işığı, Kül ve Ateş, Umutsuz Ev Kadınları ve son olarak Filinta dizisinde rol oynamıştır. Yeraltı, Devrim Arabaları, Büyü ve Cenneti Beklerken gibi filmlerde boy göstermiştir.


Serpil Gül (Hacer);

Usta oyuncu 16 Mart 1941 yılında İstanbul Gebze'de dünyaya gelmiştir. Geçmişte bir çok sinema filminde rol alan başarılı oyuncu en son Körfez ve Mucize filmlerinde rol almıştır.

Facebook Yorumları