Hayat Sevince Güzel Dizisi Oyuncu Kadrosu

Limon Film ve Hayri Aslan'ın ortak projesi olan Eray Koçak'ın yönetmenliğini yapacağı yeni dizi fox tv ekranlarında yaz aylarında yayınlanmaya başlayacak. Hülya Koper'in senaristliğini yaptığı dizi İstanbul'da çekilmeye başlanacak. Dizinin devamında çekimler İzmir. Çeşme, Ildır ve Kösedere köyünde yapılacak.

Fragmanı izlemek için tıklayın.

Oyuncu kadrosunda ayrıca; Ekin Mert Daymaz, Algı Eke, Burak Çelik, Öykü Çelik, Uğur Çavuşoğlu, Macit Koper, Hakan Meriçliler, Ali Düşenkalkar, Ali Erkazan, Lemi Filozof, Onur Özaydın, Sema Atalay, Deniz Baytaş, Ayşen Sezerel, Yeliz Akkaya, Neşem Akhan, Şennur Nogaylar, Seda Telciler, Batuhan Aydar, Hasan Denizyaran, Ömür Özdemir, Tolga Öztürk ve Anıl Çelik gibi isimlerin bulunduğu Hayat Sevince Güzel haziran ayında fox tv ekranlarında başlayacak...Hayat Sevince Güzel Konusu

İstanbul'da gerçekleştridikleri küçük çaplı soygun sonrasında İzmir'e kaçan Göçer ailesi arkasında bıraktıkları belalardan mümkün oldukça uzak durmak ister. Kendilerini Ege bölgesine atan Göçer ailesini köyün en güzel kızı Zarife'nin koyunları yolunu kesmiştir. Zarife, Barış ve Savaş arasındaki aşk üçgeni işte o an başlamıştır. Kazada yaralanan Şinasi'yi şıpıldak otuyla tedavi eden Zarife'nin mucizevi melhem formulüne ulaşmak isteyen Göçer ailesinde iddiayla başlayan aşk üçgeni zamanla gerçeğe dönüşecektir. Her türlü acıya melhem olan şıpıldak otu bu defa aşk acısına deva olabilecek mi?

Hayat Sevince Güzel Oyuncuları

Algı Eke (Zarife Toprak): 16 Eylül 1985 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu Çağaloğlu Anadolu Lisesinden mezun olmuştur. Baba Ocağı dizisinde oyunculuk hayatına ilk adımını atmıştır. Dürüye'nin Güğümleri, Keşanlı Ali Destanı, Annem Uyurken dizilerinde rol almıştır. Son olarak Galip Derviş dizisinde Hülya Uçar karakterini canlandırmıştır.

Öykü Çelik (Emine Toprak): 13 Temmuz 1987 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncunun Ahmet Murat Çakan ile 2014 - 2015 sezonunda evliliği bulunmaktadır. Akasya Durağı, Gönülçelen, Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam, Benim İçin Üzülme, Yeşil Deniz ve Poyraz Karayel dizilerinde rol almıştır. Detaylı bilgi için TIKLAYINIZ...Damla Aslanalp (Zeynep): 1990 Almanya doğumlu yetenekli oyuncu Almanya'da düzenlenen Miss Turkuaz yarışmasında 3. olmuştur. Kadim Dostum dizisinde rol almıştır. Güzel oyuncu son olarak Filinta dizisinde Lara karakterine hayat vermiştir.

Burak Çelik (Barış Göçer): 1992 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu 1.90 boyunda ve 83 kilodadır. Başak burcu, göz rengi mavidir. Ayşenur Özkan ile uzun süreli ilişkisi bulunmaktadır. Karagül dizisinde Serdar karakterini canlandırmıştır.

Uğur Çavuşoğlu: 12 Mart 1967 doğumlu başarılı oyuncu Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Hayat Türküsü, Parmaklıklar Ardında, Beni Unutma, Unutma Beni, Umutsuz Ev Kadınları ve Osmanlı Tokadı dizilerinde rol almıştır.

Macit Koper: 1944 İstanbul doğumlu başarılı oyuncu aynı zamanda senaristtir. Hülya Koper ile evlidir. Gün Koper isminde birde çocuğu bulunmaktadır.Anayurt Oteli filminde Zebercet karakteriyle tanınmıştır. Al Yazmalım, Ağır Roman Yeni Dünya, Muhteşem Yüzyıl ve Hatırla Gönül gibi dizilerde rol oynamıştır.

Hakan Meriçliler (Şinasi Göçer): 29 Ocak 1968 İzmir doğumlu başarılı oyuncu Yalan Dünya dizisinde Çağatay Koçtuğ karakteriyle tanınmıştır. Kurtlar Vadisi, Küçük Kadınlar, Adanalı, Deli Saraylı ve Kaderimin Yazıldığı Gün gibi dizilerde rol almıştır.Ali Düşenkalkar (Rüstem Özkan): 1961 Lefkoşa doğumlu başarılı oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünden mezundur. Seni Çok Özledim, Ezo Gelin, Hanımın Çiftliği ve Dİla Hanım gibi dizilerde rol almıştır.

Ali Erkazan (Muhtar Soylu): 1952 Samsun doğumlu usta oyuncu Sıdıka, Zekeriya Saka ve En Son Babalar Duyar dizilerindeki oynadığı Baba rolüyle tanınmaktadır. 15 sene Ankara Sanat tiyatrosunda görev yapan Ali Erkazan Levent Kırca tiyatrosunda da çalışmıştır. Annem, Sevgili Dünürüm, Sıdıka, Aşk Meydan Savaşı, Aşk Tutulması, Benim Annem Bir Melek gibi dizilerde rol almıştır.

Lemi Filezof (Osman): 13 Ocak 1983 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu Tatlı Hayat, Mihriban, Fırtınalı Aşk, Emret Komutanım, Dedemin Dolabı, Yerden Yüksek, Kalbim Ege'de Kaldı gibi dizilerde rol oynamıştır. Recep İvedik filminde Bellboy karakteriyle tanınmıştır.

Onur Özaydın (Ömer): 6 Temmuz 1985 Ankara doğumlu yetenekli oyuncu Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama oyunculuk eğitimini tamamlamıştır. Babam Sınıfta Kaldı dizisinde Cokamo karakterini rol oynamıştır.

Sema Atalay (Şefika): 1962 Ankara doğumlu usta oyuncu 1.62 boyunda ve 72 kilodadır. Mahallenin Muhtarları, Küçük Adımlar, Gurbet Kuşları, Fikrimin İnce Gülü, Nizama Adanmış Ruhlar ve Kara Kutu dizilerinde rol almıştır.

Deniz Baytaş: 19 Ağustos 1965 Ankara doğumlu usta oyuncu Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı 

Ayşen Serezel (Hatice): 1966 İstanbul doğumlu usta oyuncu 1.64 boyunda ve 59 kilodadır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünden mezun olmuştur. Hayat Bilgisi, Doktorlar, Pis Yedili, Arka Sokaklar, Umutsuz Ev Kadınları ve Kaçak dizilerinde rol almıştır.

Yeliz Akkaya (İlknur): 6 Aralık 1981 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezinde eğitim almıştır. Mankenlik yaptığı sene içerisinde 3 veya 4 defileye çıkmıştır. O dönem Cemil İpekçi ile birlikte çalışan Akkaya yediği azar yüzünden mankenliği bırakmıştır. Binbir Gece dizisinde Melek karakteriyle tanınmıştır. 

Neşem Akhan (Seher): 6 Mart 1984 İzmir doğumlu yetenekli oyuncu balık burcu 1.65 boyunda ve 62 kilodadır. Akhan Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Adını Feriha Koydum dizisinde Seher karakteriyle tanınmıştır.

Şennur Nogaylar (Hasine): 1957 İstanbul doğumlu usta oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde görev almıştır. Şimdi Onlar Düşünsün, Ali Ayşe'yi Seviyor, Omuz Omuza, Aşk ve Ceza, Binbir Gece dizilerinde rol almıştır. Korku Odaları ve Hokkabaz filminde boy göstermiştir.

Seda Telciler (Fatoş): 1986 İzmir doğumlu genç oyuncu İzmir Amerikan kolejinde liseyi tamamlamıştır. 9 Eylül Üniversitesi Konservatuarı Bale bölümünü tamamlamıştır. Sihirli Annem ve Muck dizilerinde rol almıştır. Not Defteri filminde rol bulmuştur.

Batuhan Aydar: 1989 Ankara doğumlu oyuncu 1.75 boyunda 70 kilodadır. Ötesiz İnsanlar dizisinde Teymen Deniz karakterini canlandırmıştır.

Ömür Özdemir (Selim): 1976 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu konservatuar sınavlarına giremedi bu yüzden işletme fakültesinde okudu. Okan Bayülgen'in ekibinde editör olarak yer almıştır. Twitter'da Ceri Levis lakabıyla fenomen olan oyuncu bir çok ünlü isimle tanışmıştır. Harem Harem ve Güzel Köylü dizilerinde rol almıştır.

Anıl Çelik (Bakkal Yaşar): 1 Ocak 1988 Ankara doğumlu yetenekli oyuncu 1.76 boyunda, 67 kiloda, kahverengi gözlü ve yay burcudur. Arka Sokaklar, Seni Bana Yazmışlar, Al Yazmalım, Ölümsüz Kahramanlar, Selena dizilerinde rol almıştır. Genç oyuncu son olarak Çilek Kokusu dizisinde rol almış ve tanınmıştır.

Hasan Denizyaran 

Tolga Öztürk

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.