facebook twitter Google Plus

Hayat Sırları Seher Kimdir?


Hayat Sırları Yeni bölüm fragmanı
Reklamlar

2014 sezonunda Medcezir dizisinde başarılı bir sezon geçiren Hazar Ergüçlü oyunculuk hayatını gerçeğe dönüştürmek için geçtiğimiz senelerde Kıbrıs'tan gelip Türkiye'ye yerleşmişti. Daha sonra atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Anneler ve Analar dizisinde başrol oynamıştı. Güzel oyuncu haziran ayında başlayacak olan Yüksek Sosyete'nin yapımcısı ile el sıkışmış Cansu karakteriyle yine beğeni kazanmıştı. Hazar Ergüçlü yeni sezonda ise Hayat Sırları dizisiyle ekranlara dönüyor. Ergüçlü dizide başrolü kimseye bırakmazken başarılı avukat Seher karakterini canlandıracak.

Hazar Ergüçlü (Seher)

1992 Kıbrıs doğumlu 23 yaşındaki genç oyuncu Kuzey Güney dizisinde Simay Canay karakterine hayat vermiştir. Hazar Ergüçlü geçtiğimiz sezon Medcezir dizisinde gösterdiği performans ile tanınmaktadır. Son olarak Anneler ve Analar dizisinde Kader karakteriyle başrol oynamıştır. 1.70 boyunda ve 54 kilodadır. 

 Loading...
Facebook Yorumları

Warning: fopen(log/haber/%%-haber-317-hayat-sirlari-seher-kimdir-hazar-erguclu-biyografisi-yasi-nereli-sevgilisi--haber.fragman-tv.com--%%.html): failed to open stream: No space left on device in /home/fragman/public_html/ahaber.php on line 273

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/fragman/public_html/ahaber.php on line 273

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/fragman/public_html/ahaber.php on line 273