Hayatımın Aşkı Güncel Reyting Sonuçları

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Hayatımın Aşkı geniş oyuncu kadrosuyla yeni sezona giri yaptı. Daha dizi başlamadan oyuncularıyla kendisinden çokca söz ettiren Hayatımın Aşkı'nda beklentiler şimdiden yüksek. Lucky Red Film & TV'nin yapımcılığını yaptığı dizide Hande Doğandemir, Serkan Çayoğlu, Zeynep Eronat, Zafer Algöz, Yonca Evcimik, Sadi Celil Cengiz ve Berk Hakman gibi isimler başrolleri paylaşıyor. Oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi sosyal medyada çok konuşulmaya devam ediyor. Çekimleri İzmir'de yapılan İstanbul'da devam eden, sosyal medya'da dahi en çok konuşulan dizilerden birtanesi olan Hayatımın Aşkı ne kadar izleniyor? Hayatımın Aşkı şuana kadar aldığı reytinglerle kanalı memnun etmedi. Bir kaç oyuncu takviyesiyle reytinglerde üst sıralara taşınması düşünülüyor.

Hayatımın Aşkı 1. Bölümü 15 mayıs 2016 pazar günü kanal d ekranlarında yayınlandı. Hayatımın Aşkı yayınlanan 1. bölümü ile reytinglerde 4. sırada yer buldu. Hayatımın Aşkı 3.37 oranla reyting sıralamasında 4. oldu.Hayatımın Aşkı 3. Bölümü 29 mayıs 2016 pazar günü kanal d ekranlarında yayınlandı. Hayatımın Aşkı yayınlanan 3. bölümü ile reytinglerde 5. sırada yer buldu. Hayatımın Aşkı 2.75 oranla reyting sıralamasında 5. oldu.

Hayatımın Aşkı 10. Bölümü 31 temmuz 2016 pazar günü kanal d ekranlarında yayınlandı. Hayatımın Aşkı yayınlanan 10. bölümü ile reytinglerde 5. sırada yer buldu. Hayatımın Aşkı 2.38 oranla reyting sıralamasında 5. oldu.

Hayatımın Aşkı 13. Bölümü 21 ağustos 2016 pazar günü kanal d ekranlarında yayınlandı. Hayatımın Aşkı yayınlanan 13. bölümü ile reytinglerde 3. sırada yer buldu. Hayatımın Aşkı 2.49 oranla reyting sıralamasında 3. oldu. 

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.