Her Şey Mümkün Tv'de İlk Kez Bu Akşam Show Tv'de

Çekimleri Antalya ve ilçelerinde gerçekleşen Her Şey Mümkün filminin eylül ayının sonlarına doğru çekimleri tamamlanmıştı. Mint Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği Azra Akın, Yetkin Dikinciler, Levent Ülgen ve Mehtap Bayri'nin başrollerini üstlendiği romantik, komedi türündeki 2017 yılında vizyona giren Her Şey Mümkün filmi televizyonda ilk kez 8 mart perşembe akşamı saat 20:00'da izleyici karşısına çıkıyor.

Her Şey Mümkün KonusuZengin bir iş adamı sevgilisiyle gezip tozarkan çekilen fotoğrafları şantaj konusu olunca başka bir çözüm bulmak zorunda kalır. Tesadüf eseri varlığından haberdar olduğu kendisine çok benzeyen piyangoyu kazanıp eski hayatını geride bırakmış tesisatçı İbrahim ile yer değişmesiyle gerçekleşir. Fakat güzel sevgilisinin bu kopyaya aşık olması işleri çığrından çıkarır.

Her Şey Mümkün Oyuncuları

Azra Akın

8 Aralık 1981 Hollanda doğumlu güzel oyuncu aynı zamanda modeldir. Ünlü oyuncu 2002 yılında Türkiye güzeli seçilmiş ve 2002 Universe Kainat güzeli ünvanını elde etmiştir. Yağmur Zamanı, Geniş Aile, Galip Derviş ve son olarak Poyraz Karayel dizisinde rol almıştır.Yetkin Dikinciler

Levent Ülgen

Mehtap Bayri

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.