Herkes Kazanır Uygulama Hatası

23 Mayıs salı akşamı itibariyle yayın hayatına giriş yapan show tv ekranlarının yeni yarışma programı Herkes Kazanır'da şok bir gelişme yaşandı. Programda yayınlanan sorulara telefon üzerinden uygulamadan bağlanmak isteyen izleyiciler ve takipçileri bir bağlantı hatasıyla karşı karşıya kaldı. Dolayısıyla bir türlü giriş gerçekleştiremeyen programın takipçileri bu hatanın nedenini araştırmaya başladı. Bu hatanın çözümünü bulmak için farklı yollar denemeye başladılar bile. Henüz bu hatanın sebebini öğrenmiş değiliz fakat net bir bilgiye ulaştığımız zaman uygulamayı nasıl kullanacağınız hakkında bilgilendireceğiz.

Detaylı bilgi için Herkes Kazanır'ın Facebook sayfasını bu linkten ziyaret edebilirsiniz.https://www.facebook.com/Herkes-Kazan%C4%B1r-1055461664585799/

Stüdyoda 5 yarışmacı yer alırken ekranları başında 10 binler; 10 soruda toplam 250 bin tl yatıyor. Herkes aynı soruları cevaplıyor ve bilen kazanıyor. Stüdyodaki bu yarışmacılar her soru bildiğinde öne geliyor.  Finaldeki süper soruda; önde olan iki yarışmacının kazandığı puanların para değeri cebinde kalıyor. Herkes Kazanır adlı mobil uygulamadan yarışmaya eşlik eden izleyiciler ise eğlenceye ve puanlara ortak olacak. 

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.