İkisini De Sevdim Ne Zaman Başlıyor?

Erler Film ve Türker İnanoğlu'nun ortak yapımından İkisini De Sevdim geliyor. Atv kanalı yeni dizinin hazırlıklarına onay verdi. Başollerinde Amine Gülşe, Burak Serdar Şanal ve Erhan Yazıcıoğlu gibi isimlerin yer aldığı İkisini De Sevdim dizisi bu akşam geç ve özetsiz ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümü 18 Mayıs Perşembe günü 22:15'de yayınlanacak.

İzleyicilerin merakla beklediği bu ünlü isimlerin bir arada buluştuğu yeni dizi yayın tarihi kesinleşti. Merakla beklenen yeni dizi ilk bölümüyle 27 nisan perşembe akşamı saat 20:00'da atv ekranlarında başlıyor. İkisini De Sevdim her hafta perşembe akşamları atv ekranlarında olacak. Dizi yayınlandığı gün itibari ile tekrar tarihlerini ve saatlerini yazının devamında bulabilirsiniz...İkisini De Sevdim 1. bölüm tekrarıyla 28 nisan cuma gecesi saat 01:30'da atv ekranlarında olacak.

İkisini De Sevdim ilk bölüm tekrarıyla 30 nisan pazar günü saat 12:40'da atv ekranlarında olacak. Ayrıca yine aynı günün gecesinde saat 02:45'te yine ilk bölüm tekrarı ekranlara gelecek.

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.