İkizler Memo-Can Ne Zaman Nerede Çekiliyor?

Erler Film imzası taşıyan Kanal D'nin yeni dizisi İkizler Memo-Can dizisinin başrollerinde Nehir Erdoğan, Özgürcan Çevik, Emir Berke Zincidi, Burak Hakkı, Tuğba Çınar, Buket Dereoğlu ve Atilla Saral’ın yer alıyor. Erol Özlevi'nin yönetmen koltuğunda oturduğu dizi Ahmet Yurdakul kaleme alıyor. Cumartesi akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan dizinin çekimleri ise İstanbul'da gerçekleştiriliyor.

İkizler Memo-Can dizisini ilk bölümü ile 27 Ekim Cumartesi akşamı saat 20:00'de Kanal D ekranlarında...Annesi, ninesi ve birde dayısı Çilingir Osman ile birlikte yaşayan Memo gariban bir hayat sürmektedir. Maddi durumları iyi olmasa da ailenin bir birine olan bağları çok kuvvetlidir. Memo küçük yaşına bakmadan aile ile birlikte sokaklarda kağır toplamaktadır.

Bir gün tanıştığı ve bire bir aynısı olan Can ile tanışması ile tüm hayatı baştan sona değişecektir. Can büyük bir malikhanede babası ve dedi ile birlikte yaşamaktadır. Evinde mutlu olsada büyük bir yalnızlık içinde çocukluğunu yaşayamadığı için Memo ile yer değiştirmeye karar verirler.

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

1 Yorum Yapıldı
  1. Gamze: Bu diziyi çok seviyoRum memo ve Can çok maceralı günler geçiriyorlar