İlişki Durumu Evli Dizisi Oyuncu Kadrosu

2004 Kore yapımından uyarlanan İlişki Durumu Karışık geçtiğimiz ay final yaparak ekranlara veda etmişti. Dizinin yapımcısı Fatih Aksoy'dan izleyicilerine müjdeli bir haber geldi. Show tv ekranlarının sevilen romantik - komedi dizisi İlişki Durumu Karışık önümüzdeki sezon İlişki Durumu Evli olarak ekranlara gelecek. Yapımcı Fatih Aksoy'un organize ettiği gecede başrol oyuncuları Seren Şirince, Berk Oktay, Eda Ece, Pamir Pekin ve Nurseli İdiz gibi isimlerde katıldı. Aksoy aynı gecede dizinin İlişki Durumu Evli olarak devam edeceğini belirtti. İlişki Durumu Evli 1 ekim cumartesi akşamı saat 20:00'dan itibaren show tv ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. İlişki Durumu Evli Konusu

Can ve Ayşegül kendilerine karışan çılgın ailelerine rağmen hem mutlu hemde evli kalabilecek mi? Bu evlilik kendileri için bazen bir liman bazense tam bi facia fırtına olacaktır. Fakat geminin taşıyacağı yük her zaman sevgi olacaktır. Ayşegül'ün emin olduğu öyle bir konu vardır ki her başarılı erkeğin arkasında gurur duyan bir kadın ve onunla uğraşan bir kayınvalidesi vardır.

İlişki Durumu Evli Oyuncuları

Seren Şirince (Ayşegül)

Berk Oktay (Can)

28 Ekim 1982 Ankara doğumlu yakışıklı oyuncu Ankara Üniversitesi Jeoleji Mühendisliği bölümünü tamamlamıştır. 2000'li yıllarda Uğurkan Erez ile tanışan genç oyuncu Best Model'e katıldı ve başarılı oldu. 2003 yılında Best Model Of Türkiye yarışmasını kazandı. Tatlı Bela Fadime dizisiyle ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Akasya Durağı dizisindeki rolü ile tanınmaya başlamıştır. Arka Sokaklar, Umut Yolcuları, Alev Alev, Benim Hala Umudum var gibi dizilerde rol oynamıştır. İlişki Durumu Karışık dizisinde Can karakteriyle popülerliğin zirvesini yaşamıştır.Serenay Aktaş (Ceyda)

1 Ekim 1993 İstanbul doğumlu güzel oyuncu 15 yaşından itibaren futbol oynamaktadır. Survivor Ünlüler - Gönüllüler ve Survivor All Star yarışmalarında yarışmıştır.Arka Sıradakiler, Yahşi Cazibe, Kanıt, Türk Malı, Muhteşem Yüzyıl, Kaçak Gelinler ve Acil Aşk Aranıyor gibi dizilerde rol oynamıştır.

ilişki durumu evli serenay aktaş

Anıl İlter (Erkut)

3 Nisan 1981 İzmir doğumlu yetenekli oyuncu İpek İlter ile evlidir. Kocaeli Üniversitesi'nden mezun olan yakışıklı oyuncu Ölümsüz Kahramanlar, Gece GÜndüz, Bir Avuç Deniz, Kavak Yelleri, Kızıl Elma, Üç Arkadaş gibi dizilerde rol almıştır.Nurseli İdiz (Mediha)

6 Ekim 1960 İstanbul doğumlu usta oyuncu 1993 - 1999 yılları arasında Cem İdiz ile evlilik yaşamış ve Canan Elif İdiz isminde bir çocuğu olmuştur. Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü ve Hacettepe Üniversitesi Arkeoleji ve Sanat Tarihi bölümü mezunudur. Kınalı Kar, Şöhret, Bir Varmış Bir Yokmuş, Ömre Bedel, Yalan Dünya, Ankara'nın Dikmeni ve İlişki Durumu Karışık dizilerinde rol almıştır.

Fırat Altunmeşe

1990 İstanbul doğumlu genç oyuncu İzzet Altınmeşe'nin oğludur. Genç oyuncunun bir ablası ve bir abisi bulunmaktadır. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nden mezun olmuştur. Bensiz, Vicdan ve Kaçak Gelinler gibi dizilerde rol oynamıştır.

fırat altunmeşe kimdir

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.