Jet Sosyete Dizisi Oyuncuları Ve Konusu

BKM'nin yapımcılığını üstlendiği Hakan Algül'ün yönetmenliğini yaptığı, usta oyuncu ve senarist Gülse Birsel'in senaryosunu yazdığı Cengiz Bozkurt, Çağlar Çorumlu, Sarp Apak, Derya Karadaş ve Bartu Küçükçağlayan Gibi isimlerin yer alacağı dizi izleyicileriyle buluşuyor. Sosyete isimli yeni dizi ilk bölümüyle 18 şubat pazar akşamı saat 20:00'da Star tv ekranlarında başlıyor.

Jet Sosyete Dizisi Konusu

Özpamuk Tekstik için çaışan getir - götür işlerine bakan Yaşar Yüksl karısı Safiye, kızı Yıldız, baldızı Melike ve kayınbiraderi Gündüz ile birlikte İstanbul'da kendi yağında kavurlan kıt kanaat yaşayan bir aile babasıdır. Çalıştığı şirketin sahibi Cengiz Özpamuk yaramaz oğlu Ozan'ın karıştığı bir skandal nedeniyle genel müdürlükten alır ve inadına Yaşar'ı o mevkiye getirir. Yaşar ailesiyle birlikte Jetset konaklarına taşınır. Ailesi sosyeteye ayak uydurmaya çalışırken Yaşar'ın şirket için moda ve tasarım dünyasının göbeğinde herkesin saygısını kazanması gerekmektedir.Jet Sosyete Dizisi Oyuncuları

Cengiz Bozkurt (Cengiz Özpamuk)

24 Aralık 1965 Nevşehir doğumlu başarılı oyuncu Leyla İle Mecnun dizisinde Erdal Bakkal olarak tanınmıştır. Eğitimini İngiltere'de Goldsmiths, University of London medya ve iletişim bölümünde tamamlamıştır. Ay Lav Yu, Kaybedenler Kulübü, Berlin Kaplanı, Devrim Arabaları, Uzun Hikaye, Eyyvah Eyvah 3, Pek Yakında, Sen Aydınlatırsın Geceyi, Bana Masal Anlatma ve Kara Bela filmlerinde rol almıştır.

Çağlar Çorumlu (Yaşar Yüksel)

4 Aralık 1977 yılında Amasa'nın Merzifon ilçesinde dünyaya gelen oyuncuEskişehir Anadolu Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünü tmamalamıştır. 7 Numara isimli komedi dizisiyle tanınmaya başlayan oyuncu Gaye Çorumlu ile 2012 yılında evlenmiştir. 2013 yılından itibaren Güldür Güldür Show'da Şevket rolüyle tanınmaktadır. Pek Yakında, Yok Artık, Bulantı Beşir, Tatlım Tatlım gibi yapımlarda rol almıştır.Sarp Apak (Ozan Özpamuk)

11 Kasım 1981 yılında Diyarbakır'da dünyaya gelen başarılı oyuncu Bursa'a çocukluğunu geçirmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk bölümü mezunudur. Yeraltı, Yalan Dünya, Canım Abi, Karışık Kaset, Yaktın Beni ve Ölümlü Dünya gibi yapımlarda rol almıştır.

Derya Karadaş (Safiye Yüksel)

4 Mayıs 1981 yılında İstanbul'a dünyaya gleen başarılı oyuncu Halk Eğitim Merkezi'mnde tiyatro kursları almıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuarından mezun olmuştur. Yalan Dünya dizisinde Zerrin karakteriyle tanınmaya başlamıştır. Şen Yuva, Komedi Türkiye, Kurtlar Vadisi Terör, Geniş Aile Yapıştır gibi yapımlarda yer almıştır. Güldür Güldür Show ekibinde Aysel karakterini canlandırmaktadır.

Aslı Bekiroğlu (Melike Şahin)

1997 İstanbul doğumlu genç oyuncu Bahçeşehir Üniversitesi beslenme bölümünde okumaktadır. 1.62 boyunda ve 52 kilodadır. Beni Böyle Sev dizisinde rol oynamıştır. Genç oyuncu son olarak yaz aylarında fox tv ekranlarında yayınlanan Adı Mutluluk dizisinde Sera karakterini canlandırmıştır. Son olarak Gülümse Yeter dizisinde Yasemin karakterine hayat vermiştir.
Bartu Küçükçağlayan 

1 Ocak 1983 yılında Eskişehir'de dünyaya gelen oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur. Av Mevsimi, Binbir Gece, Yalan Dünya, Kesik ve Masum gibi dizilerde rol almıştır.

Ecem Uzun

17 Haziran 1992 yılında İstanbul'da doğup büyüyen genç oyuncu Ecem Uzun Kadir Has Üniversitesi tiyatro bölümü okumaktadır. Aliye, Geniş Zamanlar, pulsar, Gönül Salıncağı, Ah Kalbim, Küçük Sırlar ve Aşk Yalanı Sever gibi yapımlarda yer almıştır.

Ayşe Nil Şamlıoğlu (Zahide Özpamuk)

Usta tiyatrocu 20 Mart 1956 İstanbul doğumludur. Son olarak Kırlangıç Fırtınası'nda Fikret karakterini canlandırmıştır.. Yeni dizisinde sürpriz bir karakterle izleyici karşısına çıkacak.Şahin Irmak (Talip)

28 Eylül 1981 yılında İzmir'de dünyaya gelen oyuncu Lise mezunudur. Rezzan Çankır Cast Ajansına bağlı çalışmaktadır. Aşağı Yukarı Yemişliler, Çok Film Hareket Bunlar, Kutsal Damacana Dracoola, Sultan, Aldırma Gönül, Git Başımdan, Deli Dumrul, Yok Artık 2 ve Düğüm Salonu gibi yapımlarda rol almıştır.

Emre Taştekin (Tekin)

24 Eylül 1981 yılında Eskişehir'de dünyaya gelen oyuncu Konservatuar mezunudur. Saklı Hayatlar sinema filminde rol almıştır. Son olarak Karadayı dizisinde Vural karakterini canlandırmıştır.

Enis Arıkan (Tonguç Pehlivan) Tony

3 Ocak 1983 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Arıkan Müjdat Gezen Sanat merkezi tiyatro bölümünde oyunculuk eğitimi almıştır. 33 yaşındaki oyuncu Ezgi Mola ve Şebnem Bozoklu ile sınıf arkadaşıdır. 2007 yılında Genco dizisiyle oyunculuk kariyerine adım atmıştır. Kurtlar Vadisi Pusu, Uçurm, Cesur Hemşire, Hayat Ağacı ve Familya gibi yapımlarda yer almıştır.Tuğba Çom

Deniz Cengiz

 

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.