Kalp Atışı Bahar Ölecek Mi?

Bahar karakterine hayat veren Ege Kökenli Kalp Atışı 9 .Bölümünde ambulanstan çocukları hastaneye taşıdığı sırada uzun menzilli bir silahtan çıkan mermi ile göğsünden vuruluyor. Bahar'ın uzun bir tedavi sonrası diziye devam edeceğini düşünütorduk ancak beklediğimiz gibi olmadı ve  Bahar karakterine hayat veren Ege Kökenli ölerek diziye veda etti.

Tolgahan Sayışman, Amine Gülşe, Şafak Pekdemir ve Ayşegül Günay'ın başrollerini paylaştığı Asla Vazgeçmem'in kadrosuna Ege Kökenli Yaren Kozan karakteriyle dahil olmuş ve farklı karakteriyle büyük ilgi görmüştür. Dizinin bitimiyle birlikte boşta kalan Ege Kökenli yeni dizisi Kalp Atışı'nda Bahar karakterine hayat verecek. Ege Kökenli (Bahar Tunç)

''Sorun ne biliyor musunuz ? Bana karşı her zaman soğuksunuz . Ama ona hep gülümsüyorsunuz "

20 Mart 1993 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu Bilgi Üniversitesinde eğitimini tamamlamıştır. 2004'te En İyi Arkadaşım dizisinde rol almıştır. Yahşi Cazibe dizisinde Itır karakterine hayat vermiştir. Güneşin Kızları dizisinde Melisa'yı rol oynamıştır. Kökenli 1.65 oyunda ve 55 kilodadır.BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.