Kanaga Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu Ve Fragmanı

Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade Mustafa karakterini canlandıran ve milyonların gönüllerine taht kuran Mehmet Günsür yeni dizisiyle izleyicilerle buluşacak. Mehmet Günsür'ün başrol oynayacağı yeni dizinin ismi belli oldu. Kanaga isimli internet dizisinin çekimlerine başlandı.kanaga dizisiMehmet Günsür çok yakında internet dizisi Kanaga ile izleyici karşısına çıkacak. Sosyal medya hesabından diziyle ilgili bir kaç kare paylaşan yakışıklı oyuncu önümüzdeki hafta ilk tanıtım fragmanının yayınlanacağını bildirdi.

 Kanaga Konusu:

Bir fizikçinin babasını bulma umuduyla çıktığı yolculuğu anlatan bağımsız bir internet dizisi.

 Kanaga Oyuncuları

Mehmet Günsürmehmet günsür kimdir8 Mayıs 1975 İstanbul doğumşu yakışıklı oyuncu Katerina Mongio ile evlidir. 3 kardeşten ortancıdır. Annesi Sibel Günsür ve babası Teoman Günsür'dür. Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi bölümünden mezun olmuştur. Ses, Aşk Tesadüfleri Sever ve Unutursam Fısılda gibi filmlerde rol almıştır. 2012-2014 yılları arasında Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol oynadığı Şehzade Mustafa karakteriyle tanınmış ve akıllara kazınmıştır.

Kevork Malikyan

2 Haziran 1943 Diyarbakı doğumlu başarılı oyuncu ilk deneyimini Bir Ömür Yetmez ve Babalar ve Evlatlar dizisiyle yaşamıştır. Ermeni asıllı oyuncu son olarak 2014 yılında yayınlanan Reaksiyon dizisinde Öktem karakterini canlandırmıştır.

 

Sibel Günsür

Oyuncu Mehmet Günsür'ün annesidir.

 

Andres Lopez

23 Ekim 1951 İspanya doğumlu oyuncu 60'ın üzerinde film ve dizi projelerinde yer almıştır.

 

 

Yaz Angın Yüceil

 

Ertuğrul Doğan

 

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.