Kanatsız Kuşlar Oyuncuları Konusu

Koliba Film'in yapımcılığını yaptığı Hakan Haksun'un yazdığı Kanatsız Kuşlar isimli dizi her hafta ekranlara gelmeye devam ediyor. Yeni dizinin oyuncu kadrosunda Ümit Kantarcılar, Melis Tüzüngüç, Ahmet Varlı ve Seda Türkmen gibi isimler bulunuyor. Yönetmenliğini Kemal Uzun'un yaptığı Kanatsız Kuşlar her perşembe akşamı saat 20:00'da atv ekranlarında olacak. Kanatsız Kuşlar her hafta yeni bölümleriyle perşembe akşamları izleyicileriyle buluşuyor.

Kanatsız Kuşlar Dizisi Konusu

Hayatta kalabilmek için kendilerinden ödün veren dört kardeş ile çocukları için her türlü fedakarlığı göze alan genç ve güzel bir annenin hayat öyküsünü anlatıyor. İyilikten kötülüğün, kötülükten ise bir umuduğun doğabileceğini gösteren Kanatsız Kuşlar birazcık mutluluk için çabalayan dramatik yaşamların hayat hikayesini anlatıyor.Kanatsız Kuşlar Oyuncuları

Faik Ergin (Kemal)

16 Şubat 1978 İskenderun doğumlu yakışıklı oyuncu İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümü mezunudur. Gümüş, Genco, Geniş Aile, Galip Derviş ve Küçük Ağa dizilerinde rol almıştır. 

Cesur Yürek Faik Ergin Kimdir?

Alper Kut (Talat)

1962 Ankara doğumlu deneyimli oyuncu Ankara'da Veteriner Fakültesinde eğitimini tamamladı. Daha sonra Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Tiyatro bölümünü tamamladı. Başarılı oyuncu Kut Fatmagül'ün Suçu Ne, Krem, Günahkar ve Kurtlar Vadisi Pusu gibi dizilerde rol almıştır.içimdeki fırtına alper kut

Sera Arıman (Asya)

4 Şubat 1992 yılında İstanbul'da dünyaya gelen oyuncu 168 boyunda ve 50 kilodadır.

Öykü Naz Altay (Ceylan)

Zeynep'in mahalleden bir arkadaşıdır.

31 Mayıs 1995 İstanbul doğumlu Öykü Naz Altay Mimar Sinan Üniversitesi tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Genç ve güzel oyuncu Doksanlar dizisinde Merve karakterine hayat vermiştir.Ümit Kantarcılar (Onur)

10 Ekim 1987 Antalya doğumlu oyuncu terazi burcudur. Gani Müjde'nin yazdığı Pis Yedili dizisinde Ceyhun karakteriyle tanınmıştır. İlker Ayrık'ın sunduğu Ben Bilmem Eşim Bilir'e eşiyle birlikte katılmştır. Gamze Topuz ile evlenmiş 2016 yılında boşanmıştır. Küçük Sırlar, İki Aile, Babalar ve Evlatları ve Şehrin Melekleri gibi dizilerde yer almıştır.

kanatsız kuşlar onur kimdir gerçek adı

Melis Tüzüngüç (Zeynep)

4 Ekim 1994 doğumlu genç ve güzle oyuncu 1.6 boyunda 49 kilodadır. Burcu terazi olan oyuncu Yıldız Masalı dizisinde tanınmaya başlamıştır. Harem, Baba Candır, Babam Sınıfta Kaldı, Böyle Bitmesin gibi dizilerde rol almıştır.

kanatsız kuşlar zeynep kim gerçek adı

Fatih Al (Muzaffer)12 Eylül 1976 Ankara doğumlu oyuncu Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi tiyatro bölümü mezunudur. 41 yaşındaki deneyimli oyuncu 1.77 boyunda ve 67 kilodadır. Fatih Al başak burcudur. Sihirli Annem, Muhteşem Yüzyıl, Hazan Mevsimi, Rüzgarlı Bahçe ve Daire gibi dizilerde rol bulmuştur.

kanatsız kuşlar fatih al kimdir

Deniz Bolışık (Nefise)

1982 Ankara doğumlu oyuncu Hacettepe Üniversitesi'nden mezun olmuştur. 35 yaşında olan güzel oyuncu 1.67 boyunda ve 55 kilodadır. Nazlı Yarim, Eşref Saati, Aşkın Bedeli ve Kırlangıç Fırtınası gibi dizilerde rol almıştır.

kanatsız kuşlar deniz bolışık kimdir

Servet Pandur (Azime)47 yaşındaki deneyimli oyuncu İzmir'de doğup büyümüştür. 1.60 boyunda ve 55 kiloda olan oyuncu Ankara'da Devlet Tiyatrosunda çalışmaya başlamıştır. Unutma Beni dizisiyle dikkatleri üzerine çeken oyuncu Fatmagül'ün Suçu Ne, Babalar ve Evlatları, Yılanların Öcü, Kalbim Yangın Yeri ve İçimdeki Fırtına gibi dizilerde rol bulmuştur.

kanatsız kuşlar servet pandur kimdir

Yusuf Baymaz (Suat)

5 Kasım 1989 doğumlu oyuncu Adana'da dünyaya gelmiştir. Gaziantep Üniversitesi Biomedikal ön Lisans okumuştur. Fatih Harbiye dizisinde Aslı'nın kocası Emre karakteriyle dikkatleri üzerine çekmiştir. 

kanatsız kuşlar yusuf baymaz kimdir

Ahmet Varlı (Ahmet)

25 Mart Trabzon doğumlu oyuncu Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk bölümü mezunudur. Bu Kalp Seni unutur Mu, Yerden Yüksek, Yılanların Öcü, Öyle Bir Geçer aman Ki ve Benim İçin Üzülme gibi dizilerde rol almıştır.

kanatsız kuşlar ahmet varlı kimdir

Emir Özden (Emre)

21 Ekim 1996 İstanbul doğumlu oyuncu 1.68 boyunda ve 60 kilodadır. Terazi burcu ve mavi gözleriyle dikkatleri çeken genç oyuncu Bir Zamanlar Osmanlı Kıyan, Böyle Bitmesin, poyraz Karayel, Umuda Kelepçe Vurulmaz gibi dizilerde rol almıştır.

kanatsız kuşlar emre kimdir

Seda Türkmen (Tuba)

1 Ocak 1986 doğumlu genç ve güzel oyuncu İzmir'de doğup büyümüştür. Oğlak burcu olan oyuncu 1.71 boyunda ve 52 kilodadır. Ela gözleriyle dikkatleri üzerine çeken Türkmen Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümü mezunudur. Mutlu Ol Yeter, Fatih Harbiye, Papatyam ve Hayatımın Aşkı gibi dizilerde rol almıştır.

kanatsız kuşlar tuba kimdir

Sinem Karel Gürtekin (Emel)

1994 Mersin doğumlu oyuncu İstanbul'da Üniversite medya bölümü mezunudur. 1.74 boyunda ve 57 kilodadır. Yalan Dünya diiisnde Elfe karakteriyle izleyici karşısına çıkmıştır. Son olarak Mayıs Kraliçesi dizisinde rol almıştır.

kanatsız kuşlar emel kimdir

Emre Melemez (Lütfü)

Muzaffer'in şoförü olan Lütfü aynı zamanda Azime'ye karşı boş değildir.

kanatsız kuşlar lütfü kimdir

Gizem Güneş (Cemre)

Nefise'nin ikiz çocuklarından en isyankar olanıdır. Hayatın ona verdikleriyle yetinmeyip daha fazlasını istemektedir.

kanatsız kuşlar cemre

Eliz Neşe Çağın (Aysun)

Evin en küçük çocuğu ve en masumudur. Kendi halinde sevecen bir kız çocuğudur.

kanatsız kuşlar aysun kimdir

Kahraman Sivri (Rahmi Köksal)

Ahmet'in babasıdır, işleri birlikte yürütmektedirler.

kanatsız kuşlar rahmi kimdir

Deniz Sayar (Şerife)

Muzaffer'in dik başlı hizmetçisidir.

kanatsız kuşlar şerife kimdir

Nalan Olcayalp (Zeliha)

Muzaffer'in hizmetkarıdır.

kanatsız kuşlar zeliha kimdir

Evren Bingöl (Fazıl)

Muzaffer'in asistanı aynı zamanda sağ koludur. Bir evliliği bulunmakta fakat Emel'e karşı boş değil.

kanatsız kuşlar evren bingöl kimdir

Kanatsız Kuşlar Dizi Fragmanı

BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.